Już prawie 50 tys. gości odwiedziło Zimowy Narodowy!

24 stycznia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W weekend kolejne atrakcje na Zimowym Narodowym: zapraszamy na warsztaty zośki pod okiem najlepszych polskich zośkarzy, tworzenie niesamowitych figur za pomocą dłoni i sznurka na warsztatach yo-yo, a także na pokaz bike polo.

Oprócz tego na gości, tak jak codziennie, czeka skatepark, badminton, strefa do jazdy na rolkach i lodowisko.

Zimowy Narodowy stał się hitem wśród zimowych rozrywek warszawiaków. Jak do tej pory z lodowiska oraz innych atrakcji na Stadionie Narodowym skorzystało już 48 tysiący osób. Najbardziej obleganą atrakcją jest lodowisko, nie mniej jednak równie licznie goście korzystają ze strefy do jazdy na rolkach, a także ze skateparku i darmowych warsztatów różnych dyscyplin sportów miejskich.

ZOŚKA

Już w najbliższy weekend, w sobotę od godz. 12:00 do 15:00 odwiedzający Zimowy Narodowy będą mogli spróbować swoich sił w grze w zośkę. Pod okiem najlepszych polskich „zośkarzy”, czterokrotnych mistrzów świata w footbagu par mieszanych we freestyle’u, Wiktora Dębskiego i Gosi Nycz, zarówno początkujący, jak i zaawansowani będą mogli zdobyć nowe umiejętności w zośce. Na tych bardziej doświadczonych czekają również zawody w dwóch dyscyplinach: Freestyle Circle (gra w kółku) i Net (gra przez siatkę).

YOYO

Tych, którzy chcą pogłębić swoje zdolności manualne, MiejskieSporty.pl oraz YoYoFactory Polska zapraszają na Zimowy Narodowy na warsztaty yoyo. Przez kolejne cztery soboty będzie można sprawdzić swoje umiejętności w tej dyscyplinie. Warsztaty odbędą się w sobotę w godz. 16:00–19:00 na Zimowym Narodowym, na poziomie -1 (w sąsiedztwie kas biletowych, wejście od Al. Poniatowskiego). Istnieje możliwość wypożyczenia yoyo od instruktorów. Na uczestników warsztatów czekają również konkursy z nagrodami.

BIKE POLO


O grze w polo słyszało wielu, ale o bike polo? A to właśnie niezwykle widowiskowa dyscyplina, która jest połączeniem jazdy na rowerze i gry w polo. Tutaj zamiast jazdy konno zawodnicy „pykają” piłeczkę kijami jeżdżąc na rowerach. W najbliższą sobotę w godz. 12:00-15:00 będzie można zobaczyć popisy zawodników bike polo na Stadionie Narodowym 

Zapraszamy również na lodowisko i pozostałe aktywności w tygodniu, treningi roller derby, warsztaty rolkarskie, warsztaty i treningi bike polo, „Tłuste czwartki” – warsztaty longboardowe, disco lodowisko i weekendowe poranki dla maluchów na lodzie. Szczegóły na http://www.stadionnarodowy.org.pl/nasze-miejsce/zimowy-narodowy/kalendarz-wydarzenCo o tym sądzisz?

Artykuły polecane

17 grudnia 2014
Rekordowa frekwencja na Zimowym Narodowym!

Druga edycja Zimowego Narodowego nie przestaje zaskakiwać – tylko w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tys. biletów! To o 15 tys. więcej niż podczas całej pierwszej edycji imprezy.

20 lutego 2014
Mistrzowie Zimowego Narodowego

Dziękujemy wszystkim z ponad 100 tys. osób, które odwiedziły nas w czasie trwania akcji Zimowy Narodowy. Podczas wczorajszej, ostatniej tury na lodowisku przygotowaliśmy dla uczestników kilka niespodzianek.

18 lutego 2014
Sukces Zimowego Narodowego

Ponad 100 tys. osób odwiedziło Zimowy Narodowy, czyli lodowisko i inne atrakcje na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dziękujemy za te wspaniałe siedem tygodni!