Walentynkowe zwiedzanie stadionu

04 lutego 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Spędź Walentynki na Stadionie Narodowym! W tym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich zakochanych moc atrakcji, w ramach specjalnej oferty dla par.

Zobacz miejsca, które na co dzień są niedostępne. Zwiedź garderobę gwiazdy, poczuj klimat imprez organizowanych na Stadionie Narodowym, zobacz niezwykle ekskluzywną Lożę Kryształową, Tunel VIP, Kaplicę, w której organizowane są śluby, Trybunę Medialną oraz Szatnię Piłkarską. Wybierz zwiedzenie w kameralnej grupie do 20 osób albo wycieczkę dedykowaną dla Ciebie i Twojej drugiej połówki. Bilety do kupienia w naszym sklepie internetowym: https://sklep.stadionnarodowy.org.pl/

Trasa dla Dwojga: Kup Online

Trasa zwiedzania z przewodnikiem wyłącznie dla Was. Zobacz w kameralnej atmosferze niezwykłe i niedostępne na co dzień zakamarki Stadionu Narodowego. W cenie wycieczki możesz zaprezentować przygotowane specjalnie przez Ciebie życzenia w jednej z lóż VIP, wypijesz lampkę szampana w Loży Kryształowej, a także otrzymasz zaproszenie na lodowisko dla siebie i dla swojej drugiej połówki oraz słodką niespodziankę. W cenie miejsce parkingowe. Koszt: 299 złotych od pary. Uwaga! Oferta w sprzedaży tylko do 11 lutego włącznie.

Trasa Walentynkowa: Kup Online

W wycieczce bierze udział maksymalnie 10 par, które w niezwykłej atmosferze mogą zwiedzić niedostępne na co dzień miejsca na Stadionie. W cenie biletu wstęp na dodatkowe atrakcje Zimowego Narodowego oraz słodka niespodzianka. Koszt: 60 złotych od pary.
Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

12 lutego 2014
Walentynki w loży VIP - konkurs!

Romantyczna kolacja w loży VIP Stadionu Narodowego - czy może być lepszy prezent na Walentynki? Możecie ją wygrać w naszym konkursie!

03 lutego 2014
Walentynki na Narodowym

Masz już pomysł na tegoroczne Święto Zakochanych? Spędź je w wyjątkowy sposób w miejscu, które ma znaczenie! Zaproś swoją drugą połówkę na Stadion Narodowy!

15 lutego 2013
Zakochany Stadion

Tomasz Zimoch, szczęśliwe pary, romantyczne kolacje, a nawet oświadczyny - tak było w Walentynki na Stadionie Narodowym!!