Podpis Jerzego Dudka na koszulce w recepcji wycieczek

08 kwietnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Piłkarz Jerzy Dudek, wielokrotny reprezentant polski, złożył autograf na koszulce w recepcji wycieczek. Pojawienie się zawodnika zaskoczyło grupę dzieci chcących zwiedzić Stadion Narodowy. 

Na biało-czerwonej koszulce jednego z manekinów poza pospisem Jerzego Dudka pojawiło się podium z zaznaczonym pierwszym miejscem. Autograf można zobaczyć codziennie w godzinach otwarcia recepcji wycieczek.

Stadion Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Każdy ma tutaj szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski. 

Zobacz: informacje dotyczące wycieczek po Stadionie Narodowym


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

08 kwietnia 2014
VIP Drivers pokazali się na stadionie

Do rywalizacji Volkswagen Castrol Cup w sezonie 2014 przystąpi 23 zawodników z 8 krajów. Wśród nich są twarze znane z sezonu 2013, a także debiutanci. Konferencja dotycząca wydarzenia odbyła się w Galerii Stadionu Narodowego.

04 lutego 2014
Walentynkowe zwiedzanie stadionu

Spędź Walentynki na Stadionie Narodowym! W tym dniu przygotowaliśmy dla wszystkich zakochanych moc atrakcji, w ramach specjalnej oferty dla par.

01 września 2013
Noc pełna atrakcji

Prawie 1000 osób uczestniczyło w wyjątkowym nocnym zwiedzaniu, które odbyło się na Stadionie Narodowym wczoraj i tydzień temu. Na tej niezwykłej trasie wycieczkowej zobaczyć można było niedostępne na co dzień miejsca.