Otwarte eliminacje KING OF THE STADIUM

15 sierpnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

7 września, czyli trzeciego dnia imprezy "Windsurfing na Narodowym" odbędą się zawody King of the Stadium, w których udział wezmą najlepsi zawodnicy w Europie, w tym reprezentanci firmy Sesitec i UNIT Parktech oraz dwóch riderów wyłonionych w otwartych eliminacjach.

O tytuł Króla Stadionu i nagrodę pieniężną wysokości 2 tysięcy euro będzie rywalizować ośmiu zawodników.

Aby otrzymać możliwość startu w "King of the Stadium" i rywalizacji ze światowej sławy profesjonalistami, należy wygrać otwarte eliminacje 30-31 sierpnia w Warsaw Wake Academy w Porcie Czerniakowskim. Udział w eliminacjach może wziąć każdy, organizatorzy zapraszają riderów ze wszystkich polskich Wake Parków. W eliminacjach wezmą również udział zagraniczni wakeboardziści, którzy już zapowiedzieli swój udział. 31 sierpnia odbędą się finały, podczas których wyłonionych zostanie dwóch zawodników z prawem startu 7 września na Stadionie Narodowym.

- Jako organizatorzy gwarantujemy obecność przynajmniej jednego Polaka w głównym evencie na Stadionie Narodowym. Tym gwarantem jest dzika karta, którą otrzyma Polak z najwyższym wynikiem uzyskanym w otwartych eliminacjach w Warsaw Wake Academy - zapewnia Piotr Ławniczak reprezentant firmy Sesitec w Polsce.

Zapisy do otwartych eliminacji odbywać się będą za pośrednictwem strony internetowej www.youcanwake.com do 28 sierpnia.

- Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, bo jest o co walczyć! Razem tworzymy historię polskiego wakeboardingu! - podsumowuje i zaprasza Piotr Ławniczak reprezentant firmy Sesitec w Polsce.

Otwarte eliminacje do "King of the Stadium"
30-31 sierpnia
Warsaw Wake Academy – Port Czerniakowski

Co o tym sądzisz?