Przygotowania do memoriału

19 sierpnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Na płycie Stadionu Narodowego trwają przygotowania do LOTTO 5. Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej. Powstającą infrastrukturę przetestowała specjalizująca się w rzucie młotem Anita Włodarczyk.

Na części płyty stadionu rozpoczęły się prace związane z budową bieżni, na której pobiegnie Usain Bolt. Przygotowana jest już infrastruktura niezbędna do przeprowadzenia zawodów w rzucie młotem. Testowała ją już Anita Włodarczyk, która wykonała pierwszy rzut na Narodowym.

Impreza odbędzie się 23 sierpnia 2014 roku. Największą gwiazdą będzie Usain Bolt, który wystartuje w biegu na 100 m. Oprócz jamajskiego rekordzisty świata kibice będą mogli zobaczyć rywalizację czołówki zagranicznych oraz polskich lekkoatletów na czele z Anitą Włodarczyk, Tomaszem Majewskim, Piotrem Małachowskim oraz Pawłem Fajdkiem. Honorowy Patronat nad zawodami objęła Pierwsza Dama RP Pani Prezydentowa Anna Komorowska.

Sprzedaż biletów na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej trwa od 22 maja. Bilety do nabycia pod adresem www.memorialkamili.pl oraz na www.ebilet.pl.


Więcej informacji na temat LOTTO 5. Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej na stronie www.memorialkamili.pl.


Co o tym sądzisz?