Skorzystaj ze swojej szansy

20 sierpnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zapisz się na najbardziej prestiżowe studia z zarządzania w sporcie już dziś!

Kierunek FIFA/CIES Sport Management Programme, od października uruchamiany przez PL.2012+ wspólnie z Akademią Leona Koźmińskiego jest jedynym tego typu projektem w Polsce i jedynym realizowanym w Europie Środkowo - Wschodniej. To drzwi do profesjonalnej kariery w zarządzaniu w sporcie. Roczne studia podyplomowe są częścią globalnego projektu realizowanego przez CIES – akademickie ramie FIFA. 

W Europie szansę na zdobycie wiedzy przekazywanej przez najwyższej klasy specjalistów mają jeszcze tylko mieszkańcy Hiszpanii i Turcji. FIFA/CIES Sport Management Programme to synergia wiedzy i doświadczenia. Skutecznie połączyliśmy naukę z tworzeniem wielkich wydarzeń.

Tylko u nas, po wykładzie, słuchacze w ramach praktyk wejdą w skład zespołów projektowych największych widowisk w Polsce, które są organizowane na Stadionie Narodowym. Zajęcia prowadzone będą w sześciu modułach: zarządzanie, marketing, finanse, prawo, komunikacja i zarządzanie wydarzeniem.

Szansę na udział w projekcie ma 40 najlepszych kandydatów. Rekrutacja kończy się 15 września.

Szczegóły znajdują się na stronie studia.stadionnarodowy.org.pl

Dlaczego studia FIFA/CIES Sport Management Programme są lepsze od podobnych kierunków na innych uczelniach wyższych?

CIES, czyli Międzynarodowe Centrum Studiów Sportowych w Neuchatel w Szwajcarii, bardzo starannie dobiera partnerów współorganizujących studia FIFA CIES Sport Management Programme na świecie. Podobnie jak FIFA wybiera najlepszych partnerów biznesowych, tak CIES gwarantuje najwyższy standard, jeśli chodzi o dobór partnerów lokalnych współorganizujących FIFA CIES Sport Management Programme.

Co można zyskać studiując na tym kierunku?

Jedną z największych zalet tych studiów jest połączenie zdobywania wiedzy i praktyki jednocześnie. Za przekazywanie wiedzy akademickiej odpowiedzialna jest Akademia Leona Koźmińskiego. Wiedzę praktyczną studenci zdobywają wprost od zaproszonych ekspertów i praktyków zajmujących się zarządzaniem w sporcie: Czesław Lang, Robert Korzeniowski, Michał Pol, Marcin Animucki, oraz od ekspertów międzynarodowych bezpośrednio zapraszanych przez CIES. Warto tu jednak podkreślić, iż studenci będą uczestniczyć w praktykach organizowanych na Stadionie Narodowym, co niewątpliwie stanowi o wyjątkowości tych studiów.

FIFA/CIES pomaga w dostaniu się do programu FIFA Master. Ukończyli go tylko trzej Polacy. Czy te studia pomagają w karierze?

Studia FIFA Master uczą przede wszystkim międzynarodowej współpracy, przygotowując przyszłych menedżerów do pracy w różnych projektach sportowych, począwszy od organizacji klubów i wydarzeń sportowych jak i do pracy administracyjnej w federacjach i związkach sportowych. Studia FIFA Master utwierdziły mnie w wybranym przeze mnie kierunku kariery i stanowią ogromny fundament, który jest niezbędny do zarządzania w jakże kompleksowym dziś świecie profesjonalnego sportu.

Jak wygląda przebieg zajęć?

Podczas studiów studenci uczą się bezpośrednio od menedżerów międzynarodowych federacji i organizatorów największych imprez sportowych: MKOL, FIFA, UEFA, UCI, MKP, AFC, CAF, FIBA, AIBA, czy Wimbledon, a także od menedżerów klubów sportowych takich jak Manchester United, Manchester City, Juventus, AC Milan, Arsenal, West Ham United, BoltonWanderers, jak również od firm takich jak Adidas, Nike, RedBull, ta lista się tu nie wyczerpuje. Po tych studiach studenci są wszechstronnie przygotowani w najmniejszym detalu i gotowi do pracy przy międzynarodowych projektach sportowych.


Co o tym sądzisz?