Pula bezpłatnych wejściówek na Memoriał Kamili Skolimowskiej!

20 sierpnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Miasto Stołeczne Warszawa wraz z organizatorami LOTTO 5. Warszawskiego Memoriału Kamili Skolimowskiej oraz Stadionem Narodowym przygotowało darmową pulę biletów. Specjalna oferta rusza już 20 sierpnia i trwa do 22 sierpnia. Pula darmowych biletów jest ograniczona. 

Wejściówki są dostępne w sklepie internetowym Stadionu Narodowego. Przez trzy dni od dzisiaj będziemy udostępniać za pośrednictwem sklepu bezpłatne bilety.
Pula bezpłatnych biletów przeznaczonych na pierwszy dzień dystrybucji została wyczerpana. Kolejna pula już w czwartek 21.08.2014 roku. Informację o starcie dystrybucji pojawią się na naszej stronie internetowej oraz w serwisie Facebook.

LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się już w najbliższą sobotę na Stadionie Narodowym. Największą gwiazdą imprezy będzie Usain Bolt, który wystartuje w biegu na 100 m.

Oprócz jamajskiego rekordzisty świata kibice zobaczą rywalizację czołówki zagranicznych oraz polskich lekkoatletów na czele z Tomaszem Majewskim, Anitą Włodarczyk, Piotrem Małachowskim oraz Pawłem Fajdkiem.

Oprócz Jamajczyka w biegu na 100 m wystartuje także mistrz świata z Paryża (2003) Kim Collins oraz aktualny halowy mistrz świata z Sopotu w biegu na 60 m Brytyjczyk Richard Kilty.

Co o tym sądzisz?