Zamknij

Druga pula bezpłatnych biletów na Memoriał Kamili Skolimowskiej

W sklepie internetowym Stadionu Narodowego pojawiła się druga tura bezpłatnych biletów na LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej.

Aby odebrać bezpłatny bilet, wystarczy skorzystać ze sklepu dostępnego pod adresem sklep.stadionnarodowy.org.pl. Bezpłatne bilety zostały przygotowane przez Miasto Stołeczne Warszawę wraz z organizatorami wydarzenia oraz Stadionem Narodowym. Wejściówki są dystrybuowane w trzech jednakowych pulach pomiędzy 20 a 22 sierpnia 2014 roku.

Pula bezpłatnych biletów przeznaczonych na drugi dzień dystrybucji została wyczerpana. Kolejna, ostatnia pula już w piątek 22.08.2014 roku. Informację o starcie dystrybucji pojawią się na naszej stronie internetowej oraz w serwisie Facebook.
LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej odbędzie się już w sobotę 23 sierpnia 2014 roku na Stadionie Narodowym. Największą gwiazdą imprezy będzie Usain Bolt, który wystartuje w biegu na 100 m.

Oprócz jamajskiego rekordzisty świata kibice zobaczą rywalizację czołówki zagranicznych oraz polskich lekkoatletów na czele z Tomaszem Majewskim, Anitą Włodarczyk, Piotrem Małachowskim oraz Pawłem Fajdkiem.

Poza Jamajczykiem w biegu na 100 m wystartuje także mistrz świata z Paryża (2003) Kim Collins oraz aktualny halowy mistrz świata z Sopotu w biegu na 60 m Brytyjczyk Richard Kilty.