Konkurs: zrób zdjęcie z wiatrakiem!

21 sierpnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Podczas imprezy Windsurfing na Narodowym wiatr potrzebny windsurferom będzie wytwarzany przez 34 olbrzymie wiatraki. Dzięki nim uzyskamy podmuch, którego prędkość będzie dochodziła do 70 km/h. Już teraz możesz poczuć tę moc! Weź udział w naszym konkursie i dołącz do zabawy.

Codziennie od godziny 18.00 do 19.00 uruchamiamy przy bramie numer 10 Stadionu Narodowego jeden z wiatraków, który będzie generował wiatr podczas imprezy Windsurfing na Narodowym! W związku z tym ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcia i filmy zrobione przy włączonym wiatraku.

Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na Halowy Puchar Świata w Windsurfingu na Narodowym. Pięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych biletami na drugi, finałowy dzień zawodów. Druga piątka zwycięzców zostanie wyróżniona biletami na pierwszy dzień Windsurfingu na Narodowym, podczas którego odbędą się eliminacje do zawodów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać jedno zdjęcie lub jeden film na adres mailowy facebook@stadionnarodowy.org.pl, wpisując w tytule maila słowo "WIATRAK". W mailu należy również dołączyć imię i nazwisko autora, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail.

Konkurs trwa do 28.08.2014 roku, do godziny 23.59.

Zobacz: pełny regulamin konkursu

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

03 września 2014
Masz legitymację? Masz rabat!

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także gratka dla wszystkich miłośników sportów wodnych! 5, 6 i 7 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. Z okazji rozpoczęcia szkoły przygotowaliśmy specjalny rabat dla uczniów i studentów!

24 lipca 2014
Na Narodowym pobiją rekord prędkości!

Red Bull Speed Challenge by Björn Dunkerbeck to największa atrakcja trzeciego dnia „Windsurfingu na Narodowym”, który odbędzie się już za niespełna dwa miesiące w Warszawie.

07 czerwca 2014
Windsurfing na Narodowym – historia tworzy się na Waszych oczach!

Światowe gwiazdy wakeboardingu już we wrześniu w Warszawie! Spektakularne skoki i mrożące krew w żyłach grindy to największa atrakcja trzeciego dnia Windsurfingu na Narodowym. Pierwsze dwa dni to - odpowiednio - kwalifikacje i finały Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu.