Zamknij

Konkurs: zrób zdjęcie z wiatrakiem!

Podczas imprezy Windsurfing na Narodowym wiatr potrzebny windsurferom będzie wytwarzany przez 34 olbrzymie wiatraki. Dzięki nim uzyskamy podmuch, którego prędkość będzie dochodziła do 70 km/h. Już teraz możesz poczuć tę moc! Weź udział w naszym konkursie i dołącz do zabawy.

Codziennie od godziny 18.00 do 19.00 uruchamiamy przy bramie numer 10 Stadionu Narodowego jeden z wiatraków, który będzie generował wiatr podczas imprezy Windsurfing na Narodowym! W związku z tym ogłaszamy konkurs na najlepsze zdjęcia i filmy zrobione przy włączonym wiatraku.

Do wygrania 10 podwójnych zaproszeń na Halowy Puchar Świata w Windsurfingu na Narodowym. Pięć najlepszych prac zostanie nagrodzonych biletami na drugi, finałowy dzień zawodów. Druga piątka zwycięzców zostanie wyróżniona biletami na pierwszy dzień Windsurfingu na Narodowym, podczas którego odbędą się eliminacje do zawodów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać jedno zdjęcie lub jeden film na adres mailowy facebook@stadionnarodowy.org.pl, wpisując w tytule maila słowo "WIATRAK". W mailu należy również dołączyć imię i nazwisko autora, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu oraz adres e-mail.

Konkurs trwa do 28.08.2014 roku, do godziny 23.59.

Zobacz: pełny regulamin konkursu