Masz legitymację? Masz rabat!

03 września 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Początek września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także gratka dla wszystkich miłośników sportów wodnych! 5, 6 i 7 września na Stadionie Narodowym odbędzie się Halowy Puchar Świata w Windsurfingu. Z okazji rozpoczęcia szkoły przygotowaliśmy specjalny rabat dla uczniów i studentów!

Za uczniami już pierwsze dni nauki, jednak w ten weekend wakacje wracają! Przeniesiemy Was do świata wody, wiatru i dobrej zabawy. Czas na windsurfingową przygodę z Narodowym, na którym od kilku dni powstaje gigantyczny basen wypełniony trzema milionami litrów wody!

Zabierz swoich przyjaciół i wróć do wspomnień z plaży! Teraz bilety na Windsurfing na Narodowym kupisz ze specjalnym 40 proc. rabatem! Wystarczy, że kupując bilet w kasie Stadionu Narodowego pokażesz legitymację (szkolną lub studencką). Rabat dotyczy wyłącznie biletów normalnych na trybuny na pierwszy, drugi i trzeci dzień. Rabaty się nie sumują.

Specjalna oferta rabatowa wystartowała dzisiaj i będzie dostępna aż do imprezy!


Artykuły polecane

21 sierpnia 2014
Konkurs: zrób zdjęcie z wiatrakiem!

Podczas imprezy Windsurfing na Narodowym wiatr potrzebny windsurferom będzie wytwarzany przez 34 olbrzymie wiatraki. Dzięki nim uzyskamy podmuch, którego prędkość będzie dochodziła do 70 km/h. Już teraz możesz poczuć tę moc! Weź udział w naszym konkursie i dołącz do zabawy.

24 lipca 2014
Na Narodowym pobiją rekord prędkości!

Red Bull Speed Challenge by Björn Dunkerbeck to największa atrakcja trzeciego dnia „Windsurfingu na Narodowym”, który odbędzie się już za niespełna dwa miesiące w Warszawie.

07 czerwca 2014
Windsurfing na Narodowym – historia tworzy się na Waszych oczach!

Światowe gwiazdy wakeboardingu już we wrześniu w Warszawie! Spektakularne skoki i mrożące krew w żyłach grindy to największa atrakcja trzeciego dnia Windsurfingu na Narodowym. Pierwsze dwa dni to - odpowiednio - kwalifikacje i finały Halowego Pucharu Świata PWA w Windsurfingu.