Zamknij

Cirque du Soleil stanie przed Narodowym

Na błoniach Stadionu Narodowego trwają przygotowania do światowej rangi wydarzenia artystycznego, jakim będzie spektakl KOOZA Cirque du Soleil. Na czwartek zaplanowano stawianie wielkiego białego namiotu.

Część stadionowego parkingu zajmują obecnie przyczepy ciężarówek Cirque de Soleil oraz ogromny biały namiot, który stoi w centralnym punkcie wyznaczonego placu. To w nim będzie działa się cała magia. Jego stawianie zaplanowano na godzinę 12 w ten czwartek.

Znane na całym świecie Cirque du Soleil zaprezentuje swoje najnowsze przedstawienia Kooza już 18 września na błoniach Stadionach Narodowego. Kooza to elitarne widowisko, ukazujące w sposób – czasem wręcz - szokujący możliwości ludzkiego ciała poprzez spektakularne podniebne akrobacje artystów w nieziemskich, zachwycających blaskiem kostiumach.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie tickets.cirquedusoleil.com. Rozpoczyna się również sprzedaż biletów na parking, z którego będzie można skorzystać podczas spektakli. Można je kupić na stronie sklep.stadionnarodowy.org.pl.

-Piotr Socha


Link skrócony: www.stdn.pl/3d4c9