Dakar na Narodowym już za tydzień!

13 września 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Największe motoryzacyjne show w tej części Europy już w najbliższą sobotę zawita na Stadion Narodowy. Pustynna Bitwa Mistrzów "Polska vs. Reszta Świata”, występ na żywo zespołu Jamiroquai, wyścig żużlowy oraz pokazy kaskaderskie to główne atrakcje tego motoryzacyjno-muzycznego wydarzenia.


Ostatnie bilety dostępne są jeszcze na eBilet.pl!
 
Pustynny tor na Stadionie Narodowym stanie się areną walki o najlepsze czasy. Na wydmach, hopach i ostrych zakrętach drużyny zmierzą się w sześciu kategoriach: samochody rajdowe, motocykle, quady, ciężarówki, buggy, samochody cross country. Zmagania odbędą się w konfiguracji 2 x 2. W polskim zespole pojadą m.in. Adam Małysz, Kuba Przygoński, Marek Dąbrowski, Jacek Czachor, Taddy Błażusiak, Tomasz Kuchar i Martin Kaczmarski. Zespół „Reszta Świata” reprezentować będą Carlos Sainz, Marcus Grönholm, Bryan Bouffier, Marc Coma, Ruben Faria, Helder Rodrigues.

Takiej VERVA Street Racing jeszcze nie było! W jednym miejscu połączą się sportowe emocje z muzyczną energią, a to wszystko za sprawą dakarowych zmagań najlepszych kierowców na świecie oraz występu na żywo królów muzyki funk, zespołu Jamiroquai - mówi Leszek Kurnicki, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

Na torze, który będzie budowany przez 4 dni z piasku przywiezionego przez ponad 400 ciężarówek, oprócz rajdowych mistrzów kierownicy zobaczymy serię pokazów specjalnych. Nie zabraknie akrobacji FMX, skoków skuterem śnieżnym, freestylowych quadów, przeglądu historycznych maszyn, niszczącego przejazdu monster trucków i tańca z wykorzystaniem… miotaczy ognia. Wyjątkowym wydarzeniem będzie także VERVA Speedway Cup, czyli debiut żużla na Stadionie Narodowym. W wyścigu zmierzy się sześciu zawodników, w tym rewelacyjni Jarosław Hampel i Emil Sayfutdinov.

Ceny biletów kształtują się następująco:

  • Sektory G: normalny 49 zł / ulgowy 34 zł
  • Sektory C: normalny 69 zł / ulgowy 48 zł
  • Sektory D: normalny 109 zł / ulgowy 76 zł
Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing – Dakar na Narodowym odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane. 

Link skrócony: www.stdn.pl/a5efe

Co o tym sądzisz?