Cirque du Soleil - parking

15 września 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

KOOZA SHOW w wielkim białym namiocie na błoniach Stadionu Narodowego! Dla osób planujących przyjazd na przedstawienia Cirque du Soleil KOOZA samochodem w pobliżu namiotu cyrkowego dostępny będzie płatny parking.

Bilety na zewnętrzny parking zlokalizowany na błoniach Stadionu Narodowego do nabycia w sprzedaży internetowej na stronie Stadionu. 

Koszt parkingu KUP ONLINE

  • 20 zł - samochód
  • 40 zł - bus
  • 80 zł - autokar
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona.

Dla wygody publiczności i zapewnienia płynnego ruchu samochodów parking otwierany będzie już na 2 godziny przed początkiem większości przedstawień. UWAGA! Wyjątkiem będą dni, w których odbywać się będą dwa widowiska KOOZA.

W te dni, dla ułatwienia jednoczesnego wyjazdu i wjazdu samochodów, parking możliwy będzie na godzinę przed rozpoczęciem przedstawienia wieczornego - lista widowisk.


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

18 września 2014
Rusza KOOZA by Cirque du Soleil

W wielkim namiocie na błoniach Stadionu Narodowego startują spektakle KOOZA przygotowane przez Cirque du Soleil. Przed nami kilkadziesiąt fascynujących pokazów.

28 marca 2014
Cirque du Soleil na błoniach Stadionu

Światowej sławy Cirque du Soleil po raz pierwszy w historii zaprezentuje przedstawienie pod magicznym i tajemniczym tytułem KOOZA w wielkim białym namiocie.