Targi Dom Inteligentny 2014 - AV & Home Cinema Show

29 września 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Jednak dobór dobrego sprzętu nie jest prosta sprawą. Dlatego równolegle do targów DOM INTELIGENTY 2014 odbędzie się także wystawa AV & Home Cinema Show, czyli gratka dla wszystkich miłośników kina domowego i sprzętu Hi – Fi wysokiej jakości.

Jak zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy? Możemy rozsiąść się wygodnie na kanapie słuchając naszej ulubionej płyty lub oglądając dobry film. Te dwie rzeczy zazwyczaj pozwalają nam zapomnieć o naszych problemach, zabierając nas na chwilę w inny wymiar. 

Przeczytaj więcej o targach oraz wystawie
Ten, kto ceni sobie znakomitą jakość dźwięku i obrazu będzie mógł odwiedzić loże VIP Stadionu Narodowego. Prezentowane będą tam najnowsze rozwiązania do kin domowych czy sprzętów stereo. Wszystko to w komfortowych warunkach i eleganckim otoczeniu, tak aby zwiedzający mogli podczas trzech dni posłuchać, obejrzeć i poznać co nowego mają do zaprezentowania wystawcy z branży audio video.

Premiery systemów grających topowych firm, najnowsze projektory kina domowego 4k, głośniki, odtwarzacze cd, wzmacniacze, gramofony, czołowi, polscy instalatorzy sprzętów audio i kina domowego, a także prezentacje najnowszych systemów multiroom.

Swoją obecność zapowiedziały firmy: Audio Note, Bang & Olufsen, Bluesound, DALI, Denon, Devialet, Heco, Klinika Dźwięku, Magnat, Onkyo, Polpak Poland, Premium Sound, Primare, Revox, Sonos, Sonus Faber, Sounddeco, Steinway & Lyngdorf, Szemis Audio Konsultant, Tannoy, Top Hi-Fi & Video Design, Voice, Yamaha.

Targi DOM INTELIGENTY 2014, które odbędą się od 3 do 5 października na Stadionie Narodowym w Warszawie, to ponad 100 wystawców w strefach Biznes, lożach VIP oraz w garażu podziemnym, liczne seminaria i konferencje. Warto tam być!


Link skrócony: www.stdn.pl/63246

Co o tym sądzisz?