Zamknij

Trzy lodowiska na Stadionie Narodowym!

Już 8 listopada rusza kolejna edycja Zimowego Narodowego. Na Stadionie Narodowym w Warszawie powstanie spektakularne miasteczko lodowe – 3 lodowiska, ice bar, a także nowość – górka lodowa do zjeżdżania na pontonach.

Artykuł archiwalny. Bieżące informacje na www.zimowynarodowy.pl oraz www.stadionnarodowy.org.pl.

Zimowy Narodowy to również międzynarodowe show na lodzie, nauka jazdy na łyżwach, poranki dla maluchów, disco lodowisko, skatepark, a także Świąteczny Jarmark wzorowany na najlepszych austriackich jarmarkach.

Pierwsza edycja Zimowego Narodowego ruszyła w ubiegłym sezonie. Największe lodowisko w Polsce biło rekordy popularności. W ciągu 47 dni Stadion Narodowy odwiedziło ponad 105 tysięcy gości. Jazda na łyżwach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród warszawiaków, jak i gości z innych części Polski. W tym roku organizatorzy Zimowego Narodowego, Testa Communications i Stadion Narodowy po raz kolejny zaskakują gości rozmachem projektu.

- Pierwsza edycja Zimowego Narodowego i największe lodowisko w Polsce zyskały uznanie naszych gości. Potwierdzeniem tego było ogromne zainteresowanie biletami, które sprzedawały się błyskawicznie. Przy organizacji drugiej edycji Zimowego Narodowego zdecydowaliśmy się na jeszcze większy rozmach, aby jeszcze więcej osób mogło skorzystać z atrakcji Zimowego Narodowego. Stąd zamiast 47 dni, ponad 100 dni pozytywnych emocji, zamiast 1 lodowiska w tej edycji mamy 3 lodowiska, nowością jest górka lodowa do zjeżdżania, a także dwa międzynarodowe show na lodzie. Cieszymy się, że projekt tak się rozwija. Wierzymy, że nasi goście doświadczą tutaj wielu niezapomnianych wrażeń - mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications.

Na całej płycie Stadionu Narodowego powstanie lodowe miasteczko. To w sumie 5000 m2 lodu! Goście będą mogli skorzystać jednocześnie aż z 3 lodowisk. Dwa z nich będą połączone lodowa ścieżką. To idealne miejsce dla całych rodzin! Duże, oddzielne lodowisko będzie areną zmagań łyżwiarskich amatorów, ale również międzynarodowych mistrzów w jeździe na łyżwach, którzy zaprezentują  swoje umiejętności podczas dwóch spektakularnych show. Kolejna wielka atrakcja, to pierwsza w Polsce lodowa górka. W ciągu godziny, na 6 torach będzie mogło z niej skorzystać aż 700 osób. 

- Stadion Narodowy na stałe wpisał się w rozrywkową przestrzeń miejską stolicy. Aspirujemy do tego aby w trakcie zimy być pierwszym wyborem warszawiaków, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Nieustannie się rozwijamy. Dlatego postanowiliśmy zmienić formułę Zimowego Narodowego. Uznaliśmy, że jedno lodowisko to za mało. Potrzeby okazały się znacznie większe. Lodowe Miasteczko, które szczelnie wypełni płytę Stadionu Narodowego stanie się idealną przestrzenią dla całych rodzin, dla grup przyjaciół oraz dla miłośników rekreacyjnej jazdy na łyżwach. Jestem przekonany, że atrakcje jakie przygotowaliśmy zapewnią gościom Zimowego Narodowego maksimum pozytywnych emocji - podkreśla Tomasz Półgrabski, Prezes PL.2012+. 

7 lutego, po raz pierwszy w Polsce,  Zimowy Narodowy będzie gościł „Extreme Ice Show”. To emocjonujące widowisko jazdy ekstremalnej na łyżwach. Z kolei 28 lutego, również po raz pierwszy w Polsce, odbędzie się „Kings On Ice”, show podczas którego wystąpią aktualni mistrzowie olimpijscy i mistrzowie świata w jeździe figurowej. Wydarzenie to będzie połączeniem rozrywki ze sportem, jazdy klasycznej z akrobacjami. Od strony muzycznej w show wystąpi Edvin Marton, zdobywca nagrody Emmy, który zagra na 300-letnim Stradivariusie. „Kings On Ice” to wielki finał Zimowego Narodowego. Sprzedaż biletów na oba show startuje w połowie października.  

Na Zimowym Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie. Również w tym sezonie powstanie skatepark, który był hitem pierwszej edycji. Nadal w sobotnie i niedzielne poranki będą odbywały się cykliczne imprezy dla najmłodszych - „Poranki dla maluchów”. Nieco starsi goście, w piątkowe i sobotnie wieczory będą mogli się bawić na disco lodowisko przy muzyce granej na żywo. Nowością jest Ice Bar z dobrym jedzeniem i strefą chilloutu. 

Z pewnością równie wielką atrakcją towarzyszącą Zimowemu Narodowemu będzie Świąteczny Jarmark, wzorowany na najlepszych austriackich jarmarkach i piękna choinka. Jarmark będzie czynny od 6 grudnia do 6 stycznia.

Druga edycja Zimowego Narodowego ruszy już 8 listopada i potrwa do 1 marca. Organizatorami Zimowego Narodowego są PL.2012+, operator Stadionu Narodowego i Testa Communications. Oficjalnym Partnerem Zimowego Narodowego i Jarmarku Świątecznego przy Stadionie Narodowym jest Miasto Stołeczne Warszawa.


Pobierz animację


Zimowy Narodowy 2014/2015 to:

 • PONAD 100 DNI LODOWEGO MIASTECZKA
 • 5000m² LODU 
 • 3 LODOWISKA
 • GÓRKA LODOWA
 • 2 SPEKTAKULARNE SHOW
 • ICE BAR
 • DISCO LODOWISKO
 • PORANKI DLA MALUCHÓW
 • JARMARK ŚWIĄTECZNY
 • LICZNE ATRAKCJE

Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku:

 • Normalny 13 zł
 • Ulgowy 10 zł

Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach:

 • Normalny 15 zł
 • Ulgowy 12 zł

www.zimowynarodowy.pl
facebook.com/zimowy.narodowy