Zamknij

Frekwencyjny rekord kina samochodowego przed Narodowym

Osiem tygodni, kilkanaście wieczorów, kilkadziesiąt godzin filmowych emocji i aż 10 tys. ludzi na błoniach Stadionu Narodowego. Za nami pierwsza edycja Kina Samochodowego pod Narodowym. Dzięki Wam udało się powtórzyć sukces pierwszego kina samochodowego w stolicy z 1994 roku.

Przez dwa miesiące mieliśmy okazję obejrzeć m.in. perełki światowego kina – "Labirynt Fauna", "Nietykalni" czy "Była sobie dziewczyna". Nie zabrakło motoryzacyjnych wrażeń jak Top Gear Specials: Bolivia", które przygotował dla nas magazyn Top Gear. W ciągu 13 filmowych wieczorów goście Kina Samochodowego pod Narodowym obejrzeli łącznie 14 filmów. 

Na wszystkich projekcjach łącznie zgromadziliśmy 10 tys. osób. Kino samochodowe stało się jednym z ulubionych miejsc warszawiaków, o które dbali i w którym czynnie uczestniczyli, tworząc repertuar wraz z organizatorami wydarzenia. Niezwykła atmosfera udzielała się każdemu, kto wjechał na teren największego w Polsce kina samochodowego. Tym samym Warszawiacy sprawili, że nie było to jedynie kino plenerowe, a także miejsce wyjątkowych spotkań.

Mamy ogromną nadzieję, że wielki finał był świetną okazją, aby jeszcze ten jeden raz spędzić wieczór wśród pięknych samochodów, fantastycznych filmów i jeszcze lepszej atmosfery. Moment, w którym osoby wyjeżdżające samochodami z terenu kina machały, trąbiły i dziękowały ekipie produkcyjnej był niesamowity.

Dziękujemy do zobaczenia w przyszłym roku na Błoniach Stadionu Narodowego! 

Link skrócony: www.stdn.pl/9c012