Zamknij

Konkurs! Zdobądź fragment murawy

11 października 2014 roku rozegrano mecz, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym". Reprezentacja Polski w piłce nożnej pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016. Teraz murawa, na której grali piłkarze, może znaleźć się w Twoim domu!

Trawa, na której Polacy odnieśli historyczne zwycięstwo, została zdjęta z płyty Stadionu Narodowego i specjalnie zabezpieczona. Jej fragmenty umieszczono w doniczkach, a 40 takich doniczek trafi do zwycięzców naszego konkursu na wesoło! Co zrobić, aby zdobyć jedną z nich? Wystarczy przesłać do nas jedno wykonane przez siebie zdjęcie z meczu Polska-Niemcy! Jury wybierze 40 najlepszych prac, a ich autorzy będą mogli odebrać ze stadionu swój fragment murawy.

Zdjęcie należy przesłać na adres facebook@stadionnarodowy.org.pl wpisując w temacie wiadomości e-mail słowo "MURAWA". Na zgłoszenia czekamy do 22 października 2014 roku, do godziny 23.59.



Ważne punkty regulaminu:

  • konkurs trwa do środy (22.10.2014 r.), do godz. 23.59
  • zgłoszenie może zawierać TYLKO JEDNO zdjęcie
  • wiadomość musi zawierać imię i nazwisko autora, jego datę urodzenia, adres zamieszkania oraz numer telefonu do kontaktu w razie uzyskania przez niego tytułu laureata
  • do każdej doniczki dołączony będzie certyfikat potwierdzający autentyczność murawy
  • jedyną możliwości odbioru nagrody jest odbiór osobisty, trawę można przewozić i przechowywać wyłącznie w określonych warunkach, a jej wysyłka mogłaby się wiązać ze zniszczeniem murawy

Wysyłając zgłoszenie udziału akceptujesz regulamin konkursu "Murawa z Narodowego w Twoim domu".

Link skrócony: www.stdn.pl/e0ef9