Zamknij

"Zwycięska murawa" rozdana!

Ponad dwieście osób zgłosiło swoje prace w konkursie "Murawa z Narodowego w Twoim domu"! Tylu fanów piłki nożnej walczyło o fragment murawy, na której Reprezentacja Polski pokonała Reprezentację Niemiec 2:0 w meczu kwalifikacyjnym do UEFA EURO 2016.

Poziom wszystkich prac był bardzo zbliżony, dlatego wybór był wyjątkowo trudny. Jury udało się jednak wyłonić 40 laureatów, którzy nadesłali najciekawsze zdjęcia. Otrzymają oni specjalne doniczki z murawą z meczu, który internauci okrzyknęli "Cudem na Narodowym".

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych zdjęć. Wszyscy zwycięzcy o wygranej oraz sposobie odbioru nagród zostali powiadomieni drogą elektroniczną.

Na praktycznie wszystkich zdjęciach widać, jak wielkie emocje wywołał na kibicach historyczny mecz Polaków z Niemcami. Dziękujemy, że przeżyliście te emocje razem z nami! Teraz doniczki z murawą, na której pokonaliśmy Mistrzów Świata trafi do laureatów. 

Pozostała część murawy została przekazana gminie Bodzechów, w której w ramach programu "Narodowy w Twoim mieście" stworzono nowe boisko treningowe dla młodych piłkarzy (więcej o programie).