Zamknij

Olimpijski Dzień na Narodowym

29 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią olimpijskie atrakcje. Polski Komitet Olimpijski oraz spółka PL2012+ zapraszają wszystkich miłośników sportów zimowych na "Olimpijski Dzień Na Narodowym" - imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Wspólnie z polskimi medalistami olimpijskimi w łyżwiarstwie szybkim przeprowadzimy treningi i opowiemy o technice jazdy. Nasi bohaterowie z Soczi opowiedzą o tajnikach sukcesów: Co zrobić, żeby z łyżwiarza amatora stać się członkiem kadry, a w efekcie medalistą olimpijskim?

Ponadto zaprezentujemy bicie rekordów w short-traku oraz wyścigi drużynowe. Podczas "Olimpijskiego Dnia Na Narodowym" coś dla siebie znajdą także sympatycy hokeja i jazdy figurowej na lodzie.

Dla amatorów sportów zimowych przygotowaliśmy pięć stref odpowiadających zimowym dyscyplinom olimpijskim. Będą to: łyżwiarstwo szybkie, biathlon, łyżwiarstwo figurowe, hokej na lodzie, sporty saneczkowe i bobsleje.

W programie znajdą się także gry i zabawy, konkursy z nagrodami, konkurencje sprawnościowe, spotkania z medalistami, prezentacja sprzętu, warsztaty edukacji olimpijskiej oraz wystawa zdjęć z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Całość dopełni program artystyczny na specjalnie przygotowanej scenie na płycie głównej stadionu.

Zapraszamy na "Olimpijski Dzień Na Narodowym" już 29 listopada 2014 roku. Warto z nami być!

Link skrócony: www.stdn.pl/9143c