Zamknij

Olimpijski Dzień na Narodowym

29 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawią olimpijskie atrakcje. Polski Komitet Olimpijski i Stadion Narodowy zapraszają wszystkich miłośników sportów zimowych na "Olimpijski Dzień na Narodowym" - imprezę jakiej w Polsce jeszcze nie było.

Wspólnie z polskimi medalistami olimpijskimi w łyżwiarstwie szybkim przeprowadzimy treningi i opowiemy o technice jazdy. Nasi bohaterowie z Soczi opowiedzą o tajnikach sukcesów: Co zrobić, żeby z łyżwiarza amatora stać się członkiem kadry, a w efekcie medalistą olimpijskim?

Podczas "Olimpijskiego Dnia na Narodowym" coś dla siebie znajdą także sympatycy hokeja na lodzie (obecni będą olimpijczycy - Mariusz Czerkawski i Leszek Tokarz) i łyżwiarskiej jazdy figurowej, a także chętni do próby rozpędzenia bobsleja (pomoże olimpijczyk Dawid Kupczyk).

Dla amatorów "białych sportów" przygotowaliśmy pięć stref odpowiadających zimowym dyscyplinom olimpijskim. Będą to: łyżwiarstwo szybkie, biathlon, łyżwiarstwo figurowe, hokej na lodzie, sporty saneczkowe i bobsleje.

W programie znajdą się także gry i zabawy, konkursy z nagrodami, konkurencje sprawnościowe, spotkania z medalistami, prezentacja sprzętu, warsztaty edukacji olimpijskiej oraz wystawa zdjęć z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Całość dopełnią rozmowy z polskimi medalistami olimpijskimi ostatnich zimowych igrzysk. Nie zabraknie także Stref: Edukacji i Nadziei Olimpijskich, a także popisów wrotkarzy i rolkarzy.

Jedną z największych atrakcji "Olimpijskiego Dnia na Narodowym" będzie trening przeprowadzony przez samego mistrza olimpijskiego w łyżwiarstwie szybkim z Soczi - Zbigniewa Bródkę! Udzieli on cennych wskazówek wszystkim miłośnikom tego sportu. Jak się uczyć, to od mistrza, więc nie można tego przegapić!

Bezpłatne wejściówki na Olimpijski Dzień na Narodowym są do odebrania w internetowym Sklepie Stadionu Narodowego pod adresem sklep.stadionnarodowy.org.pl. Każda osoba może otrzymać maksymalnie cztery bilety. Ich liczba jest ograniczona. Warunkiem wejścia na Olimpijski Dzień na Narodowym jest posiadanie wydrukowanego biletu lub biletu w telefonie komórkowym. 

Cała pula wejściówek została podzielna na dwie tury. Pierwsi goście będą mogli uczestniczyć w atrakcjach dnia olimpijskiego od 9.30 do 11.30. Druga tura również trwa dwie godziny i kończy się o godz. 13.30. Dokładna informacja znajduje się na każdym bilecie.

Wejściówki na "Olimpijski Dzień na Narodowym" dają możliwość uczestniczenia wyłącznie w atrakcjach wymienionych w programie tego wydarzenia. Nie upoważniają one do bezpłatnego korzystania z lodowisk oraz z górek lodowych. Bilety na lodowiska i górki lodowe, będące częścią Zimowego Narodowego są dostępne na stronie internetowej www.zimowynarodowy.pl. Będzie można je kupić również na miejscu, w kasach.

29 listopada na Stadion Narodowy można wejść dowolną z bram a następnie przez sekcje kołowrotów wskazaną na bilecie: B, C lub D . Dla gości Olimpijskiego Dnia na Narodowym otwarty będzie płatny parking zewnętrzny, na błoniach Stadionu Narodowego. Bilety do kupienia na miejscu.

Zapraszamy na "Olimpijski Dzień Na Narodowym" już 29 listopada. Przyjdź i spotkaj Zbigniewa Bródkę! Warto być razem z nami!Link skrócony: www.stdn.pl/13106