Olimpijczycy na Zimowym Narodowym

04 grudnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

- Dla Stadionu Narodowego najważniejszą sprawą jest wielofunkcyjność dająca wiele możliwości. Trzeba wtkorzystać te pomysły, które mamy, bo możliwości jest naprawdę bardzo dużo, tylko wyobraźnia nas ogranicza - mówił mistrz olimpijski Zbigniew Bródka podczas Olimpijskiego Dnia na Narodowym.29 listopada Stadion Narodowy w Warszawie zamienił się w miejsce wielkiego zimowego pikniku, który odbył się pod hasłem "Olimpijski Dzień na Narodowym". Na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego pojawił się m.in. Mariusz Czerkawski, który szkolił młodych hokeistów. - Pamiętam, jak chodziłem z rodzicami na ślizgawki, tata pilnował kurtek, mama mnie ciągnęła za rękę, nie potrafiłem jeździć na łyżwach. Dopiero później zapisałem się do szkółki hokejowej i tak trafiłem do GKS-u Tychy - wspominał Czerkawski.

Na stadionie pojawił się również Zbigniew Bródka, który wspólnie z polskimi medalistami olimpijskimi w łyżwiarstwie szybkim przeprowadzili treningi i opowiedzieli o technice jazdy. Nasi bohaterowie z Soczi mówili również o tajnikach sukcesów. Zdradzili, co zrobić, żeby z łyżwiarza amatora stać się członkiem kadry, a w efekcie medalistą olimpijskim.

"Olimpijski Dzień na Narodowym" został zorganizowany przez Polski Komitet Olimpijski i Stadion Narodowy.
Link skrócony: www.stdn.pl/bfd8c

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

18 lutego 2015
Weź udział w treningu z Czerkawskim!

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i zastanawiałeś się jak to jest stanąć oko w oko z prawdziwym mistrzem? Spełnij swoje marzenie i weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Były gwiazdor NHL poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

12 stycznia 2015
Ferie? Tylko na Zimowym Narodowym!

Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym. Nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą, poranki dla dzieci, disco lodowisko dla maluchów, bale karnawałowe, skatepark, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to tylko jedne z wielu atrakcji.

07 stycznia 2015
Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym

Zajęcia prowadzone w języku polskim, angielskim i hiszpańskim oparte na autorskim programie Better Leaders Academy.