Zamknij

"Violetta Live" w sierpniu na Narodowym

W związku z niebywałą popularnością marcowych koncertów w Łodzi, w sierpniu 2015 r. międzynarodowe tournée "Violetta Live" przyjedzie do Warszawy i Krakowa. Bilety na koncerty w Łodzi zostały wyprzedane w ciągu zaledwie kilku godzin od otwarcia sprzedaży.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie koncertami "Violetta Live" w Łodzi, The Walt Disney Company Polska ogłasza, że Martina Stoessel wraz z resztą obsady powróci do Polski z międzynarodowym tournée jeszcze w 2015 roku. Koncerty odbędą się w Warszawie 22 sierpnia 2015 o godz. 19:00 oraz w Krakowie 25 sierpnia 2015 o godz. 19:00.

Bilety trafią do sprzedaży 13 grudnia 2014 r., o godz. 09:00 na www.livenation.pl. Najtańsze bilety będą dostępne w cenie od 129 złotych. 

OFERTA VIP:

TERMIN I MIEJSCE KONCERTU

DATA MIASTO MIEJSCE GODZINA
22 sierpnia 2015 r. Warszawa Stadion Narodowy 19:00
25 sierpnia 2015 r. Kraków Kraków Arena 19:00


Więcej informacji na stronie: www.disney.pl/violettalive 

Podczas koncertu "Violetta Live" wystąpią członkowie obsady serialu z Martiną Stoessel, grającą tytułową Violettę, na czele. Na scenie dołączą do niej Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). Na scenie do aktorów dołączy ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie pojawią się najlepsze piosenki z 1., 2. i 3. sezonu przebojowego serialu. Niesamowita scenografia, gra świateł, wymagająca choreografia i olśniewające kostiumy – to wszystko będzie czekać na fanów „Violetty” podczas niezapomnianego koncertu „Violetta Live”.

Ponadto widzowie zobaczą spektakularne efekty wizualne, w tym śnieg, 4500 kg confetti i 20,000 kg pirotechniki podczas całej europejskiej trasy koncertowej oraz będą mogli podziwiać artystów latających nad sceną i wśród publiczności. A wszystko to będą mogli obejrzeć na 240 m² ekranów HD LED. Nad trasą czuwa produkcja składająca się ze 130 osób, a całą scenografię, kostiumy, itp. przewozi na terenie Europy aż 8 tirów.

Pierwszą trasę koncertową z przełomu 2013 i 2014 roku, "Violetta In Concert", rozpoczął we wrześniu 2013 r. występ w Asunción (Paragwaj). Następnie grupa przeniosła się do Europy i zagrała tam 62 koncerty w 15 miastach Hiszpanii, Włoch i Francji. Na 200 koncertów w 12 krajach sprzedano niemal milion biletów. Dopełnieniem tournée było wydanie filmu koncertowego, na którym, oprócz pełnego występu, znalazły się sceny zza kulis.

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu, a „Violetta” święci tryumfy na każdym rynku, na którym się pojawia. Nazywana pierwszą „operą mydlaną” dla dzieci, produkcja skupia widzów wokół emocjonujących zwrotów akcji w życiu utalentowanej Violetty, która śpiewem i tańcem toruje sobie drogę przez trudności jej nastoletniego życia, kiedy to po wielu latach spędzonych w Europie wraca do rodzimego Buenos Aires. "Violettę", dubbingowaną w 15 językach, między kwietniem a czerwcem 2014 r. obejrzało ponad 40 milionów widzów. Violetta jest również ulubioną postacią wśród dziewczynek w wieku 6-14 lat w Polsce, Francji, Hiszpanii, Włoszech oraz Belgii Południowej.

"Violetta" okazała się wielkim sukcesem w wielu kategoriach produktowych, obejmujących modę, akcesoria do domu, artykuły papiernicze, kosmetyki, zabawki, elektronikę, książki i czasopisma. Ścieżka dźwiękowa serialu wielokrotnie pokryła się platyną, sprzedając się na całym świecie w nakładzie ponad dwóch milionów kopii. „Violetta” ma ponad 350 milionów odsłon na portalu YouTube, a we Włoszech, Hiszpanii i Francji przebija Justina Biebera w ilości wyszukiwanych fraz.

Charlie Coleman, wiceprezes działu marketingu dla Violetta EMEA z The Walt Disney Company EMEA, mówi: - Choć "Violetta" była w zamyśle serialem telewizyjnym, od początku było wiadomo, że ma potencjał, by zostać wieloplatformową produkcją. Z muzyką i tańcem w sercu każdej opowieści, występy na żywo oryginalnej obsady podczas pierwszego tournée pozwoliły Disneyowi zacieśnić więzi między "Violettą" a jej widownią. Jesteśmy poruszeni niezwykłym przyjęciem koncertów przez publikę z Hiszpanii, Włoch i Francji. "Violetta Live" to zupełnie nowy koncert, który umożliwi europejskim fanom zobaczenie, jak gwiazdy "Violetty" na żywo wykonują ich ulubione piosenki”.  Link skrócony: www.stdn.pl/da01b