Rekordowa frekwencja na Zimowym Narodowym!

17 grudnia 2014
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Druga edycja Zimowego Narodowego nie przestaje zaskakiwać – tylko w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tys. biletów! To o 15 tys. więcej niż podczas całej pierwszej edycji imprezy.

Trzy lodowiska, dwie olbrzymie górki lodowe, ice bar, Warszawski Jarmark Świąteczny, dwie choinki, disco lodowisko, nauka jazdy na łyżwach, to jedne z wielu atrakcji, które czekają na fanów aktywnego wypoczynku. Zimowe Miasteczko liczące blisko 5 tys. m2 jest dostępne aż do 1 marca 2015 roku.

Różnorodność atrakcji jest jedną z największych zalet drugiej edycji Zimowego Narodowego. Niekwestionowanym hitem są dwie górki lodowe liczące 6 oraz 10 metrów wysokości. Zjazdy z nich odbywają się na specjalnych pontonach. Z atrakcji stojącej w centralnym punkcie płyty Stadionu Narodowego można korzystać niezależnie od lodowisk.

Dodatkowo w ogrzewanym ice barze miłośnicy zimowej zabawy, po skończonej turze na lodowisku, mogą wypić gorącą czekoladę, grzane wino lub zjeść coś smacznego. W weekendy dostępne jest też specjalne menu śniadaniowe.

Wszystkie te rozwiązania docenili goście Zimowego Miasteczka, którzy już w pierwszym miesiącu funkcjonowania projektu kupili 120 tys. biletów! Tylko w mikołajkowy weekend, 6-7 grudnia, sprzedano aż 20 tys. wejściówek! Dzięki zmianom, jakie nastąpiły w drugiej edycji Zimowego Narodowego, nawet przy rekordowej frekwencji, cały czas istnieje możliwość zakupu biletu bezpośrednio w kasach w dniu danego wydarzenia. Organizatorzy, Stadion Narodowy oraz Testa Communications, przypominają jednak, że na najbardziej oblegane tury w weekendy oraz na disco lodowisko warto kupić bilet wcześniej przez internet na stronie www.bilety.zimowynarodowy.pl.

Zimowy Narodowy zaprasza również w Święta i pomiędzy świętami! Będzie to dobra okazja, aby z najbliższymi spędzić aktywnie ten wyjątkowy czas.

Ponadto dodatkową atrakcją w ramach Zimowego Narodowego jest Warszawski Jarmark Świąteczny, który potrwa do 6 stycznia. Przy bramie nr 2 stadionu wyrosło kilkadziesiąt udekorowanych, drewnianych domków. Warszawski Jarmark Świąteczny stał się nowym, modnym miejscem przedświątecznych spotkań całych rodzin i grup przyjaciół. To właśnie tutaj można poczuć wyjątkową, świąteczną atmosferę, napić się aromatycznego ponczu, a także zrobić zakupy.

W ofercie wystawców Warszawskiego Jarmarku Świątecznego znalazły się m.in. wyroby czekoladowe i czekolada na gorąco, słodycze, ciasta i ciastka, gofry, grzane wino, świąteczne poncze, pierogi, golonki, paszteciki, kulebiaki, niemieckie kiełbaski, austriackie gulasze, polskie wędliny, polskie sery, polskie i litewskie pieczywo, wędzony łosoś, herbaty, wyroby skórzane, wyroby wełniane, ozdoby świąteczne, wianki adwentowe, świeczki, biżuteria, mydła, bombki, rzeźby, punkt sprzedaży choinek i wiele innych.Godziny otwarcia Warszawskiego Jarmarku Świątecznego w dni świąteczne:
Wigilia (24.XII)                                10.00 – 14.00
I Dzień Świąt (25.XII)                     13.00 – 22.00
II Dzień Świąt (26.XII)                    10.00 – 22.00
Sylwester (31.XII)                           10.00 – 01.00 (w związku z sylwestrem na błoniach)
Nowy Rok (1.I)                                13.00 – 22.00
Święto Trzech Króli (6.I)                10.00 – 22.00

Pozostałe dni funkcjonowania Warszawskiego Jarmarku Świątecznego:
Pn. - Pt.                             15.30 – 22.00
Sb.- Ndz.                           10.00 – 22.00

Świąteczne godziny otwarcia Zimowego Narodowego (lodowisk i górki lodowej):

 • 24.12.14 WIGILIA
  9.30-13.00 
 • 25.12.14 I dzień Świąt
  13.00-00.00
 • 26.12.14 II dzień Świąt
  Zimowy Narodowy funkcjonuje zgodnie z harmonogramem slotów weekendowych.
  26 i 27 grudnia nie ma disco lodowisko.
 • 31.12.14 Sylwester
  9.30-18.15 
 • 1.01.15 Nowy Rok
  13.00-00.00
Link skrócony: www.stdn.pl/e8a66

Artykuły polecane

18 lutego 2015
Weź udział w treningu z Czerkawskim!

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i zastanawiałeś się jak to jest stanąć oko w oko z prawdziwym mistrzem? Spełnij swoje marzenie i weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Były gwiazdor NHL poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

12 stycznia 2015
Ferie? Tylko na Zimowym Narodowym!

Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym. Nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą, poranki dla dzieci, disco lodowisko dla maluchów, bale karnawałowe, skatepark, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to tylko jedne z wielu atrakcji.

07 stycznia 2015
Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym

Zajęcia prowadzone w języku polskim, angielskim i hiszpańskim oparte na autorskim programie Better Leaders Academy.