Zamknij

Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym

Zajęcia prowadzone w języku polskim, angielskim i hiszpańskim oparte na autorskim programie Better Leaders Academy.

Zimowe półkolonie „Odkrycia w świecie i w sobie”

Stworzymy dzieciom świat pełen atrakcyjnych wyzwań, zabaw i kreatywnych projektów.
Dzieci będą mogły oddać się swoim pasjom, a jednocześnie rozwijać zdolności i charakter.
Będą mogą lepiej zrozumieć siebie i innych, rozwijają umiejętności przywódcze i społeczne.
Nasza metoda angażuje dzieci do eksperymentowania, zabawy, prowokuje do zadawania pytań.
Organizujemy aktywności, które pozwalają dzieciom podczas zabawy doświadczyć prawdziwej przygody i silnych, pozytywnych emocji.

Dla kogo?

Dla małych i dużych z pasją odkrywania. Jeśli Twoje dziecko:

  • interesuje się nauką
  • jest ciekawe świata
  • lubi eksperymentować
  • chce konstruować wynalazki
  • rozwija język hiszpański, język angielski
  • ma między 4 a 13 lat
to na Zimowych Półkoloniach na Stadionie Narodowym nie może go zabraknąć.

Podczas każdego turnusu oferujemy 7 ekscytujących Programów:

LEGO. Naukowy zawrót głowy z LEGO Education. Twoje dziecko jest konstruktorem LEGO? Raj dla młodszych dzieci, rozwijanie myślenia przestrzennego, matematycznego i umiejętności socjotechnicznych. Czytanie opowieści empatycznych, budowanie opowiadań z klocków LEGO, rozwiązywanie zadań matematycznych, prowadzenie małej działalności od podstaw (4-6 lat).

ANGIELSKI. WARSZTATY ARTYSTYCZNO-ROZWOJOWE. 5 dni intensywnej zabawy i gier, śpiew, nauka piosenek, zabawa w teatr, kreatywne aktywności uczące języka angielskiego i rozwijające charakter dziecka.(7-9 lat).

MŁODY INZYNIER.  Masz w domu młodego inżyniera? Laboratorium eksperymentów i modeli architektonicznych, wystawa. Architektura dla najmłodszych. Na zajęciach będziemy mieć okazję dowiedzieć się, w jakich domach mieszkają Wasi rówieśnicy na innych kontynentach i jak są one zbudowane. Sami stworzymy domy wg własnych projektów. Będziemy się inspirować tradycyjnymi domami ze wszystkich kontynentów a także stosować swoje własne, autorskie pomysły. Dla dzieci w wieku (7-9 lat).

HISZPAŃSKI. Hiszpański poprzez zmysły.  Poprzez wspólną zabawę nauczymy je podstaw języka hiszpańskiego i damy mu okazję poznać gorącą Hiszpanię i Meksyk wszystkimi zmysłami. Czeka na was moc zabawy: śpiewanie z el Mariachi, egzotyczna kuchnia, podróże z Don Quijote, piñata. Zajęcia współprowadzone przez rodowitego Meksykanina (10-13 lat).

LIDERKI DESIGNU I MODY. Kuźnia charakteru i talentu. Twoje dziecko marzy o wielkiej modzie? Liderki designu i mody. Kim jestem i jak to wyrażam? Własne emocje i marzenia, plany na przyszłość. Wykonywanie biżuterii i akcesoriów, poznawanie liderek haute couture, różnych tradycji i wpływów. Pokaz mody (10-13 lat).

FOTOGRAFIA. Mieszkasz z pasjonatem fotografii? Czy Leonardo fotografował? Samodzielnie zrobiony aparat – camera obscura, eksperymenty ze światłem. Jak widzi człowiek? Laboratorium eksperymentów: o zmysłach/iluzjach/umyśle. Ciemnia, fotografowanie własnoręcznie zrobionym aparatem, wywoływanie, skanowanie. Nauka współpracy w grupie, nauka prezentacji własnych dzieł. Prezentacja prac. Wernisaż (10-13 lat).

LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW. Twoje dziecko nieustannie zadaje pytania? Zajęcia pełnych zaskakujących odkryć i niesamowitych spotkań. „Wybuchy” w laboratorium, fajerwerki logiki i gry matematyczne. Laboratorium eksperymentów z astronomii i astronautyki. Dowiemy się gdzie powstała najstarsza gra planszowa świata „Mankala”, co się kryje pod nazwą „Hnefatafl”, a przy okazji będziemy ćwiczyć nasze matematyczne umiejętności (10-13 lat).

Program półkolonii

Poszczególne dni łączy podobny harmonogram zajęć. W zależności od rodzaju zakupionego programu poruszane są inne zagadnienia i realizowane zadania zmieniają się każdego dnia. Codziennie uczestnicy tworzyć będą projekty naukowe, które zaprezentują swoim bliskim na wystawie ostatniego dnia. Wszystko to pod okiem doświadczonej kadry.

09.45  - 10.00    Przywożenie dzieci (miejsce spotkania Kasy Główne Stadionu Narodowego)
10.00 – 12.00    Zajęcia tematyczne
12.00 – 12:30    Przerwa na lunch (dzieci przywożą lunch z domu lub mają możliwość zakupu na miejscu kanapek)
12.30 – 14.30      Zajęcia tematyczne
14.45 – 15:00     Odbieranie dzieci

Każdy dzień to inny temat przewodni i realizacja interesującego projektu. Zabawy, eksperymenty i ćwiczenia naukowe pomogą przyswoić w naturalny sposób wiedzę. Zajęcia dostarczą im niezapomnianych wrażeń, a wspaniała atmosfera wspomnień na całe życie.

Turnusy

I turnus 19.01 do 23.01.2015
II turnus 26.01 do 30.01.2015

Czas trwania zimowych półkolonii:

  • Poniedziałek-Piątek
  • Rozpoczęcie zajęć godzina 10:00.
  • Zakończenie zajęć godzina 14.30.
Wiek:

4 lat – 13 lat

Grupy:

0d 6 do 12 dzieci

Koszt uczestnictwa w półkoloniach:

Całkowity koszt uczestnictwa w półkoloniach (5 dni) to kwota 1000 zł
W przypadku rezerwacji min. 2 osób – rabat 5 %

Kontakt:

Anna Zawadzka
a.zawadzka@betterleaders.eu
Tel. 0 503 302 245

Więcej informacji: www.betterleaders.eu
Link skrócony: www.stdn.pl/167a4