Ferie? Tylko na Zimowym Narodowym!

12 stycznia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym. Nauka jazdy na łyżwach połączona z zabawą, poranki dla dzieci, disco lodowisko dla maluchów, bale karnawałowe, skatepark, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to tylko jedne z wielu atrakcji.

O tym, że na Zimowym Narodowym nie można się nudzić świadczą liczby. Tylko w pierwszym miesiącu funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tysięcy biletów. Na Stadionie Narodowym na gości czekają trzy lodowiska, w tym dwa połączone lodową ścieżką oraz hit: górka lodowa z dwoma torami do zjazdów o wysokości 6 i 10 metrów. Zjazdy z górki odbywają się na specjalnych pontonach.

Przez cały czas trwania Zimowego Narodowego w programie są "Poranki dla dzieci z Kinder Pingui", w trakcie których dzieci, w formie zabawy, uczą się jazdy na łyżwach. Nieco starsi mogą się bawić w piątkowe i sobotnie wieczory podczas imprezy "Disco lodowisko z 4fun.tv". Zarówno dyskoteka na łyżwach, jak również szkółka dla dzieci, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Stąd też pomysł, aby w trakcie ferii poszerzyć program aktywności na Zimowym Narodowym.

– Lodowiska na Stadionie Narodowym cieszą się bardzo dużą popularnością. Cieszymy się, że tyle osób, zwłaszcza dzieci i młodzieży połknęło bakcyla na sporty zimowe. Zależało nam na tym, aby również w ferie przygotować jak najwięcej atrakcji, które rozwijałyby pasje, bawiły, a jednocześnie uczyły. Bale karnawałowe, disco lodowisko dla dzieci, czy szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego, to jedne z wielu propozycji programu ferii na Zimowym Narodowym – mówi Katarzyna Ziemska z agencji Testa Communications, która jest organizatorem Zimowego Narodowego. 

Od 17 stycznia do 1 lutego na Zimowym Narodowym będzie realizowany specjalny, rozszerzony na czas ferii, program atrakcji opracowany pod kątem dzieci i młodzieży. W tym czasie codziennie będą odbywały się "Poranki dla dzieci z Kinder Pingui". Pod okiem instruktorów ze szkółki łyżwiarskiej Ice&Fun maluchy, poprzez zabawę, uczą się jazdy na łyżwach. 

Również codziennie maluchy mogą bawić się na dziecięcym disco lodowisko, a w każdą niedzielę na wielkim balu karnawałowym – w bajkowych przebraniach, przy muzyce na żywo. Na tej wyjątkowej imprezie na dzieci czekają animatorzy, konkursy i doskonała zabawa. 

Od poniedziałku do soboty dzieci mogą również spróbować swoich sił w szkółce hokejowej pod patronatem Mariusza Czerkawskiego. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Przez cały okres ferii dzieci i młodzież mogą również korzystać ze skateparku Maxi King, który znajduje się na poziomie -4, na parkingu podziemnym Stadionu Narodowego. 

Rodzice poszukujący oferty, która rozwinie umiejętności ich pociech, wzbudzi ciekawość świata, a także poszerzy zainteresowania, mogą skorzystać z "Zimowych półkolonii dla dzieci na Stadionie Narodowym". Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych trenerów i pedagogów z Better Leaders Academy. 

– Celem tych półkolonii jest mądre, ale nie nudne spędzenie czasu podczas ferii. To właśnie tutaj dzieci będą robiły ciekawe eksperymenty, nauczą się m.in. jak zrobić aparat fotograficzny z pudełka po zapałkach, zaprojektują i własnoręcznie wykonają biżuterię, czy będą grały w gry poszerzające zdolności logicznego myślenia. Dzięki naszemu programowi dzieci nabywają umiejętności pracy w grupie, z drugiej strony rozwijają swoje indywidualne cechy osobowości, rozbudzają nowe pasje i zainteresowania – mówi Anna Zawadzka pomysłodawczyni Better Leaders Academy.

Wszystkie zajęcia będą oparte na atrakcyjnej zabawie, m.in. dramie, grach zespołowych, grach planszowych, czy LEGO Education, które zainteresują zarówno chłopców, jak i dziewczynki. Poprzez te aktywności dzieci będą uczyły się logicznego myślenia, precyzyjnego formułowania myśli, czy wyrażania emocji. "Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym" będą prowadzone w trzech językach: polskim, angielskim i hiszpańskim. Szczegółowe informacje na temat oferty.

Zimowy Narodowy to masa atrakcji do spędzenia czasu dla dzieci, ale również dla całych rodzin, w tym dziadków i babć. To właśnie w czasie ferii przypadają dwa ważne święta, Dzień Babci i Dzień Dziadka, w trakcie których w Zimowym Miasteczku odbędą się specjalne atrakcje przygotowane z myślą o dziadkach i wnukach. 

W trakcie ferii Zimowy Narodowy jest otwarty w trybie weekendowym, od godziny 9.00 do 24.00. Bilety do kupienia w kasie Stadionu Narodowego, jak również w sklepie internetowym na bilety.zimowynarodowy.pl.

Cennik

 • Ceny biletów za 75 minutowy slot na pojedynczym lodowisku:
  Normalny 13 zł KUP ONLINE
  Ulgowy 10 zł KUP ONLINE
 • Ceny biletów za 75 minutowy slot na połączonych lodowiskach:
  Normalny 15 zł KUP ONLINE
  Ulgowy 12 zł KUP ONLINE
 • Szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego
  25 zł KUP ONLINE
 • Poranki dla dzieci z Kinder Pingui
  15 zł KUP ONLINE
Już 17 stycznia rusza specjalny program feryjnych atrakcji na Zimowym Narodowym! Codzienne poranki dla dzieci z Kinder Pingui, specjalne disco lodowisko dla dzieci, niedzielne bale karnawałowe, szkółka hokejowa pod patronatem Mariusza Czerkawskiego i wiele innych atrakcji!Link skrócony: www.stdn.pl/6bd9e

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

18 lutego 2015
Weź udział w treningu z Czerkawskim!

Nie masz jeszcze 18 lat, jesteś fanem hokeja i zastanawiałeś się jak to jest stanąć oko w oko z prawdziwym mistrzem? Spełnij swoje marzenie i weź udział w bezpłatnym treningu z Mariuszem Czerkawskim. Były gwiazdor NHL poprowadzi zajęcia już w najbliższy piątek, 20 lutego, na jednym z lodowisk Zimowego Narodowego.

07 stycznia 2015
Zimowe półkolonie dla dzieci na Stadionie Narodowym

Zajęcia prowadzone w języku polskim, angielskim i hiszpańskim oparte na autorskim programie Better Leaders Academy.

17 grudnia 2014
Rekordowa frekwencja na Zimowym Narodowym!

Druga edycja Zimowego Narodowego nie przestaje zaskakiwać – tylko w ciągu pierwszego miesiąca funkcjonowania Zimowego Miasteczka sprzedano 120 tys. biletów! To o 15 tys. więcej niż podczas całej pierwszej edycji imprezy.