Zakochaj się w najpopularniejszym miejscu w Polsce!

06 lutego 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Zakochaj się w najpopularniejszym miejscu w Polsce! Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny wieczór we dwoje w ekskluzywnej Loży VIP. Jesteś singlem – weź udział w szybkich randkach lub przyjdź z przyjaciółmi do prestiżowej Loży Platynowej.

Elegancka kolacja z winem, przezabawny spektakl  Teatru XL „Lekarz mimo woli” i wyjątkowa atmosfera - gwarantowane.

W walentynkowy weekend zadbamy zarówno o singli, jak i o zakochane pary. Kulminacyjnym punktem wieczoru 14 i 15 lutego będzie wizyta w Teatrze XL. Aktorzy jedynego na świecie teatru na arenie sportowej przygotowali przezabawną komedię pomyłek „Lekarz mimo woli” w reż. Sergieia Timofieeva.

„Mam 25 lat, jestem zdrowy, przystojny i mam wszystko, by podbić świat… W istocie nie mam nic. Nie chcę iść po prostu spacerkiem przez życie, chociażby i z drinkiem w ręku. Chcę Nadzwyczajnego Życia, Przygody! O taak! I całym sobą czuję, że jestem stworzony do tego rodzaju istnienia” – marzy główny bohater Sganarell, birbant i utracjusz. Pewnego razu zostaje wzięty za uznanego lekarza i siłą pojmany trafia na dwór pana, by uzdrowić jego córkę, co to właśnie straciła mowę. Czy trzeba szkół i fakultetów, by leczyć i mieć pełną sakiewkę złota? Spektakl pokazuje, że życie nosi często maskę błazna i kpi nawet z tych, którzy żyją według społecznych zasad. Temu łatwiej w  życiu, co umie puścić oko do żartownisia, jakim jest los. Ale, ale: uważaj, czego sobie życzysz, bo może się to spełnić... „Lekarz mimo woli” Moliera to klasyka w najlepszym wydaniu.

Przed spektaklem, zakochanych zapraszamy do jednej z wyjątkowych lóż VIP Stadionu Narodowego na romantyczną kolację w wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosferze. Nie zabraknie afrodyzjaków, aromatycznych potraw, nastrojowej muzyki i doskonałego wina. 
Na zakochanych czekają też wyjątkowe upominki, ścianka uczuć oraz zniżki na zwiedzanie Stadionu Narodowego i walentynkowy film ze zjazdu tyrolką nad płytą stadionu.

15 lutego w Teatrze XL organizujemy drugi dzień Walentynek. Tym razem z myślą o singlach. Po „Lekarzu mimo woli” zapraszamy na SPEED DATING.

Podczas XLSpeed date przy każdym stoliku usiądzie jedna przypadkowa para. Kiedy każdy z uczestników porozmawia ze wszystkimi przedstawicielami płci przeciwnej, będzie mógł zdecydować, z kim chciałby spotkać się jeszcze raz. Jeśli obydwie strony wskażą siebie nawzajem, otrzymają od Teatru prezent - bilet na następny spektakl. O dobrą zabawę i jasne zasady zadbają aktorzy Teatru XL.

Bilety są dostępne na stronie sklep.stadionnarodowy.org.pl

Teatr XL, którego spektakle  od 5 grudnia  można podziwiać na Stadionie Narodowym, jest teatrem dramatycznym. Grającym głównie repertuar współczesny. Powstał w 2012 roku przy Stowarzyszeniu Międzynarodowych Inicjatyw Artystycznych EduTeArt. Założyciele chcieli uzupełnić propozycje teatrów warszawskich.Link skrócony: www.stdn.pl/d4af5

Co o tym sądzisz?