Asystent Kibica na Finał Pucharu Polski

30 kwietnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

2 maja na Stadionie Narodowym w meczu finałowym Pucharu Polski zmierzą się Lech Poznań i Legia Warszawa. Mecz rozpocznie się o godzinie 16.00. Sprawdź najważniejsze informacje, które pomogą Ci dotrzeć na stadion i uczestniczyć w wydarzeniu.

Najważniejsze informacje dla kibiców

Godziny otwarcia bram

Zgodnie z informacją nadrukowaną na bilecie otwarcie bram stadionu zaplanowane jest w różnych godzinach - w zależności od posiadanego biletu:

  • na trybunę czerwoną - brama nr 3 od godz. 10.00
  • na trybunę zieloną - brama nr 11 od godz. 10.00
  • na trybunę niebieską - brama nr 10 od godz. 14.00*
  • na trybunę żółtą - brama nr 2 od godz. 14.00*


W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli posłuchać muzyki, wziąć udział w ciekawym programie sportowo-rozrywkowym prezentowanym na żywo, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych.

Dokumenty, które należy mieć ze sobą

Bilet i ważny dokument potwierdzający tożsamość (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja studencka). Stewardzi będą sprawdzali zgodność danych na bilecie oraz danych zawartych w dokumencie potwierdzającym tożsamość (imię, nazwisko, PESEL). W przypadku niezgodności tych danych lub braku dokumentu potwierdzającego tożsamość stewardzi będą zobowiązani odmówić wstępu na mecz.

Drogi dojścia do stadionu

Przed dotarciem na stadion upewnij się, którą bramę masz nadrukowaną na bilecie. Podczas tego meczu wejście na stadion będzie możliwe wyłącznie przez bramę wskazaną na bilecie. Po przejściu przez pierwszą kontrolę kieruj się do wejścia (sekcji kołowrotów) wskazanego na bilecie (litery od A do S). Uwaga! Wyjście ze stadionu w dowolnym momencie będzie równoznaczne z rezygnacją z udziału z imprezie - bez możliwości powrotu.

Dojazd do stadionu

Rekomendowanym środkiem transportu podczas tego meczu są pociągi II linii metra (stacja metra - Stadion Narodowy). Przewiduje się bowiem utrudnienia z dojazdem na stację PKP Warszawa Stadion w godzinach 10.30-14.30 oraz po meczu. Ponadto mogą pojawić się utrudnienia z dojazdem na stadion przez most Poniatowskiego w godzinach 13.00-15.30 oraz bezpośrednio po meczu. PZPN w porozumieniu z m.st. Warszawą zapewnił, że posiadacze biletów i zaproszeń na mecz będą uprawnieni do bezpłatnego przejazdu w obrębie 1 strefy biletowej ZTM Warszawa - od godziny 6.00 rano w dniu meczu (02.05.2015) do godziny 01.00 w noc następującą po meczu (03.05.2015) środkami publicznego transportu zbiorowego wymienionymi w Asystencie Kibica na Finał Pucharu Polski.

Parking na błoniach 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom kibiców, Stadion Narodowy udostępnił specjalny parking na czas meczu. Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu wydarzenia bezpośrednio na parkingu. Wjazd na parking będzie możliwy od strony ulic Targowej i Zamoyskiego. Parking będzie czynny od godz. 08.00 do 21.00.

Ceny biletów KUP ONLINE

  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 zł

Bilety

Wszystkie bilety na Finał Pucharu Polski zostały wyprzedane. Stewardzi będą sprawdzali zgodność dokumentu tożsamości z danymi wydrukowanymi na bilecie. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Utracone, zniszczone lub skradzione bilety nie będą wydawane ponownie. Twój bilet może być sprawdzony wielokrotnie podczas Twojego pobytu na stadionie, dlatego trzymaj go cały czas przy sobie, aż do samego końca imprezy. Jeżeli nie możesz odnaleźć swojego siedzenia w sektorze, nie wahaj się skorzystać z pomocy stewardów. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce na trybunach. Nie stawaj na promenadzie, schodach lub przejściach. Stewardzi będą zwracali na to szczególną uwagę.

Bezpieczeństwo i kontrola

Pamiętaj, że przechodząc przez którąkolwiek ze stref kontroli i następnie wychodząc, nie będziesz uprawniony do powrotu. Opuszczenie stadionu będzie równoznaczne z finalną rezygnacją z udziału w imprezie. Prosimy mieć na uwadze, że w celu uzyskania dostępu na stadion, każdy widz, niezależnie od wieku, musi okazać ważny bilet. Personel pilnujący wejść może skontrolować zarówno kibiców, jak i ich bagaż. Lista przedmiotów zabronionych oraz regulamin imprezy/stadionu zostaną wywieszone na bramach wejściowych na obiekt. Refulamin imprezy masowej dostępny jest również na stronie www.pzpn.pl w zakładce: FEDERACJA / DOKUMENTY / BEZPIECZEŃSTWO NA OBIEKTACH PIŁKARSKICH / Przepisy - Dokumenty PZPN.

Audiodeskrypcja

Audiodeskrypcja to darmowa usługa, która pozwala osobom niewidomym oraz słabo widzącym na pełny odbiór spektakularnych wydarzeń sportowych, muzycznych i artystycznych, które odbywają się na Stadionie Narodowym. Podczas meczu komentatorzy na żywo opisują to, co dzieje się na murawie, podając wszystkie cenne informacje – od ubioru zawodników, ich ustawienia na boisku, po mimikę trenera zdradzającą jego zadowolenie z meczu. Komentarz na żywo może odbierać każda osoba na stadionie, która wyposażona jest w radjo lub telefon z radiem i słuchawkami. Sygnał jest dostępny na częstotliwości 90,3 FM, a nadawanie rozpoczyna się na 10 minut przed wydarzeniem. Komentarz prowadzi  Fundacja Katarynka.

Wnoszenie napojów

Na teren stadionu nie ma możliwości wnoszenia jakichkolwiek napojów. Ich zakup będzie możliwy w licznych kioskach gastronomicznych.

Aparaty i kamery

Wnoszenie dużych urządzeń rejestrujących dźwięk i/lub obraz - z wymiennym obiektywem (długość powyżej 10 cm) - jest zabronione.

Więcej informacji w ASYSTENCIE KIBICA NA FINAŁ PUCHARU POLSKI

Źródło informacji: www.pzpn.pl

Link skrócony: www.stdn.pl/ab0cd

Co o tym sądzisz?