"Najszczęśliwsze 5 km na świecie"

04 maja 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Od Australii po Stany Zjednoczone, bieg The Color Run znany jest jako „najszczęśliwsze 5 km na świecie”! Już w maju tego roku dołączycie do światowego wydarzenia! 23 maja odbędzie się The Color Run by PZU w Krakowie, 21 czerwca w Poznaniu a 27 czerwca w Warszawie.

The Color Run by PZU to wyzwanie dla najbardziej pozytywnych i naładowanych energią ludzi na ziemi, którzy śmiechem zarażają innych, a wesołymi oczami przeganiają chmury z nieba!

Trasa The Color Run ma 5 km i na każdym pokonanym kilometrze doładowuje akumulatory uczestników biegu KOLORAMI! Ubrani na biało uczestnicy obsypywani są kolorowymi barwnikami zrobionymi na bazie skrobi kukurydzianej. Kolory są łatwo zmywalne i najlepiej prezentują się na białych koszulkach "The Color Run by PZU", które są dostępne w pakiecie startowym dla każdego uczestnika. Barwy, które wylądują na Waszym ciele w tym roku to: niebieski, żółty, czerwony i purpurowy. The Color Run by PZU maluje świat i tworzy wielkie artystyczne dzieło na Waszych ubraniach!

Warto pamiętać, że linia mety The Color Run by PZU to tylko część imprezy, to świetne preludium do dalszej zabawy. Po przebyciu 5 km, na wszystkich Color Runners czeka niesamowita zabawa i mnóstwo niespodzianek! Podejmiecie wyzwanie?

The Color Run by PZU to bieg dla każdego! Profesjonaliści przybijają piątki z amatorami sportu i bawią się na całego. Wiek nie gra roli! Jeśli jeszcze nie zaczęliście systematycznie biegać i potrzebujecie bodźca, który zachęci Was do aktywności fizycznej – nie zwlekajcie i zapiszcie się na The Color Run by PZU już dziś! Wystarczy wejść na stronę thecolorrun.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Pamiętajcie, codziennie znikają bilety, dlatego pospieszcie się bo ilość jest ograniczona!

19 kwietnia 2015 roku odbył się bieg The Color Run w Paryżu! Ambasadorka Biegu The Color Run by PZU podjęła wyzwanie i dołączyła do licznego grona uczestników. Czy jej się podobało i jak wspomina udział w The Color Run?

„Tego nie da się opisać! Tego nie da się pokazać! To po prostu trzeba przeżyć! 5 kilometrów bez pomiaru czasu, tarzanie się w kolorowych farbach, skakanie i śpiewanie z radości - po prostu The Color Run France! czyli #‎happiest5k on the Planet!” – skomentowała Sandra Gruszczyńska.

Biegaczka na swoim profilu na Facebooku bardzo obrazowo przedstawiła The Color Run France w liczbach. Co widziała?

  • 20 tysięcy kolorowych ludków biegnących brzegiem Sekwany z uśmiechem od ucha do ucha;
  • 4 strefy kolorów, w których wręcz zdemolowano poczucie dorosłości, ale przecież to nie miało znaczenia, brudne dzieci, to szczęśliwe dzieci!
  • 1 Wieżę Eiffla, która przywitała uczestników tuż przed metą powodując jeszcze większy „zaciesz” na ich twarzach oraz scenę tuż za metą, z której słychać było RYK radości i sygnał: Color Blast!
  • 1000 kolorowych chmurek nad głowami;
  • oraz + 1 000 000 do szczęścia.
Moc atrakcji i koloru przewyższa najśmielsze oczekiwania wielu z Was? Spokojnie, to nie wszystko! The Color Run by PZU to nie tylko niezapomniana zabawa, to również wsparcie najbardziej potrzebujących. Bawimy się w słusznej sprawie! Od 2012 roku The Color Run zdobyło środki dla ponad 80 organizacji charytatywnych. Do dzisiejszego dnia The Color Run przekazało takim organizacjom już ponad 4 miliony dolarów. Bawimy się grubo i pomagamy grubo!

Już dziś zaproście swoich znajomych i zapiszcie się na bieg The Color Run by PZU.

I najważniejsze! Pamiętajcie o uśmiechu! Be healthy! Be happy! Be You!

Sponsor tytularny: PZU. Partnerzy: Lipton Ice Tea, New Balance, Pure Jatomi Fitness, Master Brand, transferuj.pl, Arskom Group.
Patroni medialni: Radio Zet, 4fun.tv, Polska Biega, Stuff.
Współorganizatorami wydarzenia The Color Run by PZU jest Gmina Miejska Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie. Wydarzenie zostało też objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania. 

Więcej informacji na:

Link skrócony: www.stdn.pl/b6390

Co o tym sądzisz?