Parking na 19. Piknik Naukowy

05 maja 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Piknik Naukowy to największe w Europie plenerowe wydarzenie upowszechniające naukę, znane i rozpoznawane daleko poza granicami Polski. Najbliższa edycja już w sobotę 9 maja! Wybierasz się na imprezę autem? Kup bilet na miejsce parkingowe na błoniach Stadionu Narodowego.

Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu wydarzenia bezpośrednio na parkingu. Zachęcamy także do korzystania z komunikacji publicznej.

Wjazd na parking będzie możliwy od strony ulic Targowej, Zamoyskiego i Sokolej. Parking będzie czynny od godz. 10.30 do 20.30.

Ceny biletów KUP ONLINE

  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 zł


Liczba biletów na parking jest ograniczona!

Link skrócony: www.stdn.pl/6a968

Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

07 maja 2015
Informator: 19. Piknik Naukowy

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik jest największą w Europie imprezą plenerową o tematyce naukowej. Tegoroczna edycja imprezy już 9 maja 2015 roku. Sprawdź harmonogram wydarzenia i zapoznaj się z najważniejszymi informacjami.

02 czerwca 2014
18. Piknik Naukowy na Narodowym [WIDEO]

Roboty, wybuchający wulkan, nauka gry na skrzypcach, pokazy chemiczne, zorbing - to tylko niektóre atrakcje, które czekały na gości 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym. Jak wyglądała ta impreza? Zobacz nasz reportaż.

17 czerwca 2013
Wyjątkowa frekwencja Pikniku Naukowego

Prawie 150 tysięcy osób odwiedziło w sobotę Stadion Narodowy podczas XVII edycji Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.