Wirtualne potyczki mistrzów na Narodowym

10 maja 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

32 graczy wzięło udział w Mistrzostwach Polski w PES 2015 w Loży Platynowej Stadionu Narodowego w Warszawie. Zawody rozegrano na ośmiu, specjalnie w tym celu przygotowanych, stanowiskach z konsolami PlayStation®4.

Pro Evolution Soccer 2015 jest jedyną grą piłkarską, w której znalazł się, odtworzony z należytą pieczołowitością, Stadion Narodowy w Warszawie. PES 2015 to świadomy powrót do rdzennych wartości serii PES, takich jak pełna kontrola nad wydarzeniami na boisku, bardzo czułe sterowanie i nieograniczona rozgrywka, dzięki czemu tylko od użytkownika zależy, jak gra. Różnorodne zagrania (takie jak podanie, strzał lub sprint) zostały starannie wyważone, aby dać graczowi maksymalną satysfakcję.

W turnieju zmierzyło się 32 graczy, których w wyniku losowania przyporządkowano do ośmiu grup. Do rozgrywkek zakwalifikowano użytkowników spełniających przynajmniej jeden z regulaminowych warunków (więcej informacji).

Na zwycięzcę Mistrzostw Polski PES 2015 czekał wyjazd na Finał Mistrzostw Świata PES 2015, Finał Ligi Mistrzów UEFA w Berlinie oraz pakiet gadżetów piłkarskich od KONAM. Pierwsza trójka otrzymała również nagrody pieniężne od cdp.pl (2000 zł dla Mistrza Polski, 1200 zł dla zdobywcy drugiego miejsca oraz 800 zł dla zwycięzcy meczu o trzecie miejsce) oraz PlayStation 4 Wireless Stereo Headset 2.0 i 3-miesięczne subskrypcje PlayStation Plus od Sony Computer Entertainment Polska.

Wyniki turnieju:

  1. Rafał Strojek (Stroju)
  2. Dawid Paczuła (Cristiano1920)
  3. Arkadiusz Antonkiewicz (zdzisiu1)
  4. Adrian Majkowski (Majek77PL)
Link skrócony: www.stdn.pl/8f258

Co o tym sądzisz?