Polskie kampanie sportowe ogłoszone

01 lipca 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dobiegła końca III edycja plebiscytu The Champ Awards, nagradzającego firmy i instytucje, które swoją postawą oraz odpowiedzialnością wspierają rozwój sportu i rekreacji w Polsce. Uroczyste ogłoszenie wyników miało miejsce w dniu 26 czerwca 2015 w Mamaison Hotel Le Regina, w Warszawie.

Założeniem i ideą przedsięwzięcia The Champ Awards stworzonego przez ABK Sport, jest pomoc w rozwoju polskiego sportu poprzez zwiększenie nakładów prywatnego i państwowego biznesu na programy upowszechniające kulturę fizyczną i sport. Konkurs nagradza te firmy, podmioty i osoby, którzy w okresie 12. miesięcy trwania edycji konkursu (zakończona edycja obejmuje lata 2014-2015) przyczynili się do promocji sportu i rekreacji w naszym kraju.

Laureatami The Champ Awards są produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby oraz organizacje, które poprzez swoją postawę, wyniki i sukcesy wyróżniły się na polskiej scenie sponsoringu sportowego. Są to wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na płaszczyźnie powiązania sportu i biznesu. Dzięki nim wytyczane są nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce.

Nagrody Złoty Champ w swoich kategoriach odebrali podczas spotkania przedstawiciele zwycięzców, m.in. PL.2012+, Alior Bank, Polkomtel, Citroen, T-mobile, Polska Liga Koszykówki, Skandia, NC+, Kompania Piwowarska, ASICS, MKS Selgros Lublin, Marcin Gortat, Mariusz Wlazły i Asseco Resovia Rzeszów. Specjalne wyróżnienie otrzymał również Urząd dzielnicy Wola za silne zaangażowanie w promocję aktywności fizycznej wśród mieszkańców dzielnicy w ramach programu Women's Run.

Wśród pozostałych laureatów znalazły się tak znakomite Osobistości i Organizacje jak Legia Warszawa, PZPS, Totalizator Sportowy, Orlen, Anita Włodarczyk, Kross, Grupa Azoty, Kamil Stoch, PZPN, 4F, Selgros, PGE Arena Gdańsk, Briggs & Stratton, STS, Cyfrowy Polsat oraz wielu innych.

Dodatkowo w III Edycji konkursu po raz pierwszy przyznane zostały wyróżnienia Generacja NEXT nagradzające osiągnięcia całościowe i wydarzenia bieżące. Wśród laureatów znaleźli się Pan Minister Sportu Adam Korol, Dariusz Michalczewski, Zbigniew Boniek / PZPN, oraz firma Oknoplast.

Pełna lista laureatów, galeria zdjęć oraz więcej informacji o kategoriach i konkursie na stronie www.thechamp.abksport.pl.