Karolina i Daria jak Violetta!

06 sierpnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Konkurs na najciekawsze stylizacje naśladujące Martinę Stoessel, bohaterkę serialu "Violetta", rozstrzygnięty! Karolina z Warszawy oraz Daria z Chojnowa wygrywają specjalne zestaw fana. Gratulujemy!

Koncert Violetta LIVE 2015 na PGE Narodowym odbędzie się 22 sierpnia. Fani zobaczą na scenie nie tylko tytułową Violettę, ale też jej serialowych przyjaciół, m.in. Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre (Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). 

Na uczestników koncertu czekają spektakularne efekty wizualne, w tym śnieg, 4500 kg confetti i 20,000 kg pirotechniki podczas całej europejskiej trasy koncertowej oraz będą mogli podziwiać artystów latających nad sceną i wśród publiczności. Nad trasą czuwa produkcja składająca się ze 130 osób, a całą scenografię, kostiumy, itp. przewozi na terenie Europy aż 8 tirów.

W związku z koncertem zorganizowaliśmy specjalny konkurs, w którym nagrodami były dwa specjalne zestawy fana. W każdej paczce znajdują się: smycz, saszetka, opaska na głowę i transparent koncertowy, na którym można napisać wiadomość dla Violetty.

Nagrody przesyłamy pocztą do Karoliny z Warszawy oraz Darii z Chojnowa, które przygotowały najlepsze stylizacje. Gratulujemy!

Co o tym sądzisz?