Szanowni Sąsiedzi!

02 września 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Informujemy, że w najbliższą sobotę na błoniach PGE Narodowego odbędą się Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne. To impreza, w której uczestniczą laureaci najbardziej prestiżowych konkursów pirotechnicznych na całym świecie. 5 września zobaczymy mistrzów z Chorwacji, Finlandii i Austrii.

PGE Narodowy to obiekt, który powstał i który działa dla obywateli. W związku z tym operator stadionu musi się liczyć i liczy się z ich zdaniem. Wspólnie z organizatorem Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych, wprowadziliśmy zmiany w pierwotnym harmonogramie i potwierdziliśmy ostateczny scenariusz tego wydarzenia. 5 września na błoniach stadionu odbędą się trzy piętnastominutowe pokazy konkursowe. Wsłuchując się w głos mieszkańców Warszawy, przede wszystkim naszych sąsiadów, finałowy, siedmiominutowy pokaz został przeniesiony z godziny 24.00 na 23.30. Z tego samego powodu koncert Donatana i Cleo przeniesiono z 23.20 na 21.20.

Harmonogram:

17.30 – Otwarcie bram
21.05 – Pierwszy pokaz konkursowy (15 min)
21.20 – Koncert Donatana i Cleo
21.55 – Drugi pokaz konkursowy (15 min)
22.45 – Trzeci pokaz konkursowy (15 min)
23.30 – Pokaz Finałowy (7 min)

Podobne festiwale pirotechniczne odbywają się w największych miastach w Europie. W Londynie, Hanowerze, Montrealu czy Berlinie.

Informujemy, że w związku sobotnim wydarzeniem, od 3 do 7 IX zarówno regularny parking na błoniach jak i Parking „Parkuj i jedź” będą nieczynne. 5 września od rana zamknięta dla ruchu samochodowego będzie również ulica Siwca. Pozostałe ulice będą przejezdne. Nie jest także planowane zamykanie Mostu Poniatowskiego.

Dla Państwa komfortu działa także adres e-mail sasiedzi@pgenarodowy.pl, pod który mogą Państwo wysyłać swoje spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania PGE Narodowego.

Z wyrazami szacunku
Zespół PL.2012+

Artykuły polecane

05 września 2015
Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne

18 maja 2015
Informacja w sprawie Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych

Spółka PL.2012+, operator Stadionu Narodowego potwierdził z organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Pirotechnicznego ostateczny scenariusz tego wydarzenia. 5 września na błoniach stadionu odbędą się trzy piętnastominutowe pokazy konkursowe.

13 stycznia 2015
Pokazy, jakich jeszcze w Warszawie nie było

II Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne na Stadionie Narodowym w Warszawie nie są zwykłym show z fajerwerkami. To szczyt pirotechnicznego kunsztu połączonego z muzyką oraz innymi atrakcjami. Idealne zgranie wszystkich elementów przeniesie widzów w niezwykły świat ognia i dźwięku.