Informacja dla Sąsiadów PGE Narodowego

17 września 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

„15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów”  w dniach 18- 20 września

Drodzy sąsiedzi,

Informujemy, że od najbliższego piątku do niedzieli (18 – 20 września) na PGE Narodowym odbywają się „15 Targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów” organizowane przez firmę Inter Cars. Wydarzenie jest połączone z obchodami  25- lecia Inter Cars. Impreza ma charakter zamknięty. Wstęp jest możliwy wyłącznie po okazaniu zaproszenia.

Poza niezwykle rozbudowaną częścią targową zarówno na błoniach PGE Narodowego jak i na samym stadionie, organizator przygotował także część rozrywkową. Na płycie obiektu poza licznymi konkursami i pokazami mistrzów sportu odbędą się koncerty. Początek w sobotę 19 września o godz. 16.00. Część muzyczna zakończy się ok. 24.00. Na piątek zaplanowano próby. Wszystkie odbędą się w ciągu dnia.

W związku z wydarzeniem 19.09.2015 r. od godziny 18:00 obszar Saskiej Kępy ograniczony ulicami: Al. Waszyngtona, Wał Miedzeszyński, Zwycięzców, Saska będzie wyłączony z ruchu indywidualnego za wyjątkiem pojazdów osób posiadających identyfikatory SK (wydawane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe), pojazdów ZTM, taksówek oraz pojazdów jednośladowych. Otwarcie zamkniętego obszaru nastąpi około godziny 20:00.

Zespół PL.2012+

 


Co o tym sądzisz?