Zostań Gwiazdą sportu na PGE Narodowym!

24 września 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Dariusz „Tiger” Michalczewski, Paweł Korzeniowski, Joanna Jóźwik czy Radosław Kawęcki to tylko niektórzy sportowcy, którzy pojawią się 3 października na imprezie „Zostań Gwiazdą Sportu na PGE Narodowym”. Wydarzenie rozpocznie się o 14:00 w halach na błoniach PGE Narodowego. 

Ideą eventu „Zostań Gwiazdą Sportu na PGE Narodowym” jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności fizycznej na co dzień poprzez udowodnienie, że sport to nie tylko zdrowie, ale także świetna rozrywka. Hale wystawowe przy PGE Narodowym wypełnią się ponad 30 dyscyplinami sportowymi różnego typu, od najbardziej popularnych takich jak piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna  i lekkoatletyka, po mniej znane jak futbol amerykański, lacrosse czy unihokej.

Na dzieci czekają konkursy sportowe przygotowane przez animatorów każdej z dyscyplin, wśród których nie zabraknie popularnych sportowców takich jak zawodowy mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kat. półciężkiej – bokser Dariusz „Tiger” Michalczewski czy dwukrotny mistrz świata w pływaniu – Radosław Kawęcki. Za udział w rywalizacji na interaktywnych stanowiskach dzieci będą mogły otrzymać odznakę programów aktywizujących Ministerstwa Sportu i Turystyki (Mały Mistrz, Multisport) oraz kampanii społecznej „Stop zwolnieniom z WF-u”. Dzieci, które zgromadzą największą liczbę odznak zdobędą atrakcyjne nagrody. Każde dziecko za udział w zawodach otrzyma drobny podarunek od organizatorów. Rodziny będą mogły dopingować swoje pociechy z trybun umieszczonych przy każdej konkurencji, posilić się w strefie cateringu oraz odpocząć w chill zone.

Na wszystkie dzieci i ich rodziny, oprócz rywalizacji sportowej, czeka moc atrakcji: pokazy football freestyle z udziałem mistrzów świata i Europy, rock’n’rolla akrobatycznego i zumby oraz spotkania ze znanymi sportowcami. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie także Ministra Sportu i Turystyki Adama Korola, który wręczy nagrody zwycięzcom konkursu oraz weźmie aktywny udział w rywalizacji z pozostałymi sportowcami. Około godziny 18:00 nastąpi uroczyste zakończenie imprezy uświetnione   występem zespołu Big Cyc. 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na stronie: www.zostangwiazdasportu.pl 


Co o tym sądzisz?