37. PZU Maraton Warszawski - informator drogowy

25 września 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W związku z organizacją 37. PZU Maratonu Warszawskiego w dniu 27 września 2015 część warszawskich ulic będzie wyłączona z ruchu kołowego. Aby umożliwić dostosowanie Państwa planów, przedstawiamy opis najistotniejszych zmian w organizacji ruchu na ulicach, którymi pobiegnie maraton.

Zwracamy się z prośbą o przesłanie tego materiału znajomym i bliskim, aby jak najwięcej osób otrzymało informacje o maratonie i jego trasie. Liczymy na Państwa pomoc i zrozumienie. Prawdę mówiąc - najbardziej liczymy na to, że 27 września wyjdziecie z domów i będziecie dopingować tysiące biegaczy z całego świata do walki z dystansem.

Komunikacja między dzielnicami – transport indywidualny (podział na sektory zgodnie z mapą komunikacyjną)

Okolice Stadionu Narodowego 

w godz. 8:30-10:00 zamknięta będzie w obu kierunkach aleja Zieleniecka. W godz. 9:00-9:20 oraz 9:30-9:50 zamknięty będzie przejazd w obu kierunkach przez Rondo Waszyngtona w osi ul. Waszyngtona – Most Poniatowskiego. 

Saska Kępa 

ul. Francuska, Zwycięzców i Saska – zamknięte w godz. 9:00 – 9:30. Ciąg ul. Egipska – Bora Komorowskiego będzie wyłączony z ruchu w godz. 9:00-9:40. 

Gocław 

ul. Abrahama, Umińskiego, Jugosłowiańska, Fieldorfa do Wału Miedzeszyńskiego – 9:00-10:00. Uwaga: przez cały czas przejezdny będzie Wał Miedzeszyński na odcinku Fieldorfa – Most Poniatowskiego w kierunku Stadionu Narodowego. 

Wał Miedzeszyński 

na odcinku Fieldorfa – Most Świętokrzyski – 9:00 – 10:30. 

Most Świętokrzyski

 w kierunku Powiśla – 9:00-10:45

Powiśle 

wyjazd z Powiśla przez ul. Górnośląską do estakad trasy Łazienkowskiej. Ostatni zawodnicy opuszczą rejon ul. Rozbrat ok. godz. 11.

Wisłostrada 

będzie przejezdna w kierunku Żoliborza i Bielan przez cały dzień. W kierunku Wilanowa zostanie zamknięta na odcinku od ul. Gwiaździstej do ul. Gagarina ok. 9:00 i będzie otwierana sukcesywnie po przebiegnięciu ostatniego zawodnika (patrz mapka w załączeniu) 

Wyjazd z Nowego Miasta 

ul. Sanguszki i wydzielonym pasem w kierunku Mostu Śląsko-Dąbrowskiego. 

Most Gdański 

zamknięta nitka południowa w kierunku Pragi w godzinach 10:00-14:30. 

Praga Północ  

ul. Starzyńskiego, Namysłowska, Ratuszowa – nieprzejezdne w godz. 10-14:30. Wyjazd z rejonu między ul. Ratuszową, Namysłowską, Starzyńskiego i Jagiellońską przez Plac Hallera i Rondo Starzyńskiego. 

Wybrzeże Szczecińskie

 nieprzejezdne w godz. 10:15-16:30.


Co o tym sądzisz?