Parking na VERVA Street Racing

06 października 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Motoryzacyjne show VERVA Street Racing rozgrzeje widzów PGE Narodowego 24 października 2015 roku! Z myślą o fanach, którzy przyjadą na wydarzenie samochodami, uruchamiamy specjalny parking na błoniach areny. Trwa sprzedaż internetowa biletów wjazdowych.

Jednocześnie informujemy, że nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu wydarzenia bezpośrednio na parkingu. Zachęcamy także do korzystania z komunikacji publicznej - w pobliżu PGE Narodowego znajduje się stacja metra, kolei podmiejskiej oraz przystanki autobusowe i tramwajowe.

Wjazd na parking będzie możliwy od strony ulic Targowej i Sokolej. Parking będzie czynny od godz. 07.00 do 23.59.

Ceny biletów: KUP ONLINE
  • samochód osobowy - 20 zł
  • bus - 40 zł
  • autokar - 80 złLiczba biletów na parking jest ograniczona!


Artykuły polecane

21 października 2015
VERVA Street Racing już w sobotę!

Oficjalne wyścigi i rajdy wpisane na stałe w kalendarze międzynarodowych federacji vs. bezkompromisowy drift, ściganie do granicy mocy i ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami.

15 października 2015
Wielkie motoryzacyjne show coraz bliżej

Ponad trzysta efektownych samochodów będą mogli obejrzeć fani czterech kółek podczas VERVA Street Racing. Do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało zaledwie kilka dni.

29 września 2015
Legendy wyścigowe i rajdowe na VERVA Street Racing

VERVA Street Racing to wymarzone widowisko dla tych, którzy mają we krwi domieszkę benzyny. Tylko tu można zobaczyć najwspanialsze rajdowe i wyścigowe maszyny oraz śmiałków, którzy je ujarzmiają.