Zamknij

VERVA Street Racing już w sobotę!

Oficjalne wyścigi i rajdy wpisane na stałe w kalendarze międzynarodowych federacji vs. bezkompromisowy drift, ściganie do granicy mocy i ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami.

Najlepsi polscy zawodnicy vs. pasjonaci ostrej jazdy. Dzień vs. noc. Race vs. street. A na deser wielkie motoryzacyjne show prowadzone przez niekwestionowane gwiazdy – Jeremy’ego Clarksona, Richarda Hammonda i Jamesa May’a. Tak będzie wyglądać szósta edycja VERVA Street Racing, która odbędzie się już w tę sobotę na PGE Narodowym. Ostatnie bilety są jeszcze w sprzedaży na eBilet.pl

Zanim jednak wyczynowe samochody wyjadą na płytę PGE Narodowego, będzie można przyjrzeć im się z bliska w strefie wystawowej Pit Party. W godzinach 14.00-17.00 (wejście do 17.00) posiadacze biletów ze specjalną wejściówką będą mogli podejrzeć przygotowania do wieczornego show. W Strefie Akcji, zlokalizowanej od strony Wybrzeża Szczecińskiego, będą odbywały się natomiast emocjonujące popisy drifterów, motocyklistów FMX i stunt. Pit Party zlokalizowane będzie na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego. Wejście bramami nr 2 i 11. Do godziny 17.00 można wyjść z Pit Party oraz wrócić na wieczorne show. Wyjście możliwe będzie bramą nr 2 i 11. W przypadku opuszczenia terenu imprezy po godzinie 17.00, bilet traci ważność!

O godzinie 17.00 otwarte zostaną wejścia na trybuny Stadionu. Już od 18.30 odbywać się będzie rozgrzewające publiczność show, czyli motoryzacyjne pokazy towarzyszące. O 20.00 Bitwą Mistrzów rozpocznie się VERVA Street Racing. A o 21.00 PGE Narodowym zawładną najsłynniejsi brytyjscy prezenterzy motoryzacyjni – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May ze swoim najnowszym show. 

Ponieważ finał widowiska będzie prowadzony w języku angielskim, uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami lub specjalnych zestawów słuchawkowych dostępnych w sprzedaży na terenie imprezy w cenie 20 zł.

Wejście na główną część imprezy będzie się odbywało bramami nr 2, 3 i 11, znajdującymi się odpowiednio od strony Al. Zielenieckiej, Ronda Jerzego Waszyngtona i Al. Księcia Józefa Poniatowskiego. W razie jakichkolwiek problemów z biletami zapraszamy do punktów informacyjnych eBilet znajdujących się przy bramach wejściowych na teren imprezy. Podobne punkty będą zlokalizowane również na trybunach Stadionu.

Dla osób niepełnosprawnych przygotowany jest specjalny parking, a wejście odbywać się będzie bramą numer 1. Tam też czekać będą wolontariusze, którzy pomogą w poruszaniu się po terenie imprezy. 

Nadchodzące wydarzenie to przede wszystkim pokazy samochodów sportowych. W związku z tym należy spodziewać się zagęszczenia spalin oraz podwyższonego hałasu. Wybierając się na imprezę, szczególnie z dziećmi, warto zaopatrzyć się w zatyczki do uszu.

Na teren imprezy nie będzie można wnosić aparatów fotograficznych z wymiennym zestawem optycznym i kamer wideo. Osoby posiadające ze sobą tego typu sprzęt będą musiały liczyć się z koniecznością przekazania go w depozyt.

W związku z organizacją imprezy na PGE Narodowym nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W dniu wydarzenia zamknięta będzie ul. Siwca. Na terenach obok stadionu znajdować się będzie parking, jednak jego pojemność jest ograniczona. Organizator zachęca do korzystania ze środków komunikacji miejskiej w drodze na imprezę. Aktualny rozkład jazdy dostępny na www.ztm.waw.pl. Punkt odbioru pasażerów korzystających z taksówek będzie znajdował się na Rondzie Waszyngtona.

Dostępne są jeszcze ostatnie wolne miejsca w dolnych sektorach. Sprzedaż biletów na VERVA Street Racing –odbywa się za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129,00 PLN, 159,00 PLN, 249,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20%. Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99,00 PLN. W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999,00 PLN i atrakcyjne pakiety grupowe. Przy zakupie powyżej 10, 20 i 30 biletów VIP GOLD obowiązują 10, 20 i 30% zniżki.

W dniu wydarzenia bilety będzie można kupić także w kasach na miejscu imprezy (czynne w godz. 10.00-20.00, brama nr 2 przy Rondzie Waszyngtona). Bilety z wejściem na Pit Party zostały już wyprzedane. 


PROGRAM WYDARZENIA 
14.00-17.00
(wejście i wyjście tylko do 17:00)
PIT PARTY (promenada PGE Narodowego)
Motoryzacyjne show na arenie poprzedzi Pit Party zlokalizowane na promenadzie zewnętrznej PGE Narodowego. Każdy, kto zakupi limitowany bilet, będzie mógł z bliska zobaczyć najszybsze pojazdy na świecie, pasjonującą pracę mechaników, a także zdobyć autograf ulubionego kierowcy.
Bilety na Pit Party już niedostępne.
17.00
OTWARCIE BRAM STADIONU
18.30
WARM UP
 • MOTOCROSS ARENA – pokaz motocrossowy w wykonaniu Teddy Błażusiaka
 • ATV NO LIMITS – wyścig 6 polarisów
 • PODUSZKOWA BITWA – pokaz jazdy precyzyjnej w wykonaniu poduszkowców
 • LOW RIDER SPOT – amerykańskie Low Ridery w towarzystwie żywiołowych tancerek
19.00
PRE SHOW
 • WYKOSZONY WYŚCIG O PUCHAR ANWIL – wyścig wyczynowych kosiarek
 • POCKET BIKE CHALLENGE – wyścig zawodników ORLEN TEAM i Grupy Sportowej ORLEN na minimotorkach
 • BENZINA KART CLASH – wyścig wyczynowych gokartów
 • ORLEN TEAM PARADE– prezentacja zawodników ORLEN Team i Rafała Sonika
 • PORSCHE PLATINUM GT3 CUP CENTRAL EUROPE – wyścig Porsche GT3
20.00
VERVA STREET RACING
Dwa oblicza motorsportu. Oficjalne wyścigi i rajdy vs. bezkompromisowy drift i ulice wypełnione ekstrawaganckimi, stuningowanymi maszynami. Najlepsi polscy zawodnicy vs. pasjonaci ostrej jazdy. Dzień vs. noc. Race vs. street. Na torze zobaczymy m.in.:
 • INTRO – NOCNY DRIFT – pokaz driftu w wykonaniu najlepszych polskich drifterów
 • RAJDOWY POJEDYNEK – rywalizacja samochodów rajdowych
 • ŹLI, BRZYDCY I SZYBCY – HOT RODS – pokaz możliwości samochodów Hot Rod
 • PUCHAR ANWIL NASCAR – wyścig samochodów w kategorii NASCAR
 • ŹLI, BRZYDCY I SZYBCY – TERRY GRANT – pokaz kaskaderski
 • WYZWANIE DAKAR – rywalizacja ekip Cross Country
 • FMX MOTO SHOW – powietrzne akrobacje motocyklowe FMX
 • FINAŁ – wielki driftowy finał z udziałem Jakuba Przygońskiego i Felixa Baumgartnera
21.00
CLARKSON HAMMOND & MAY LIVE
 • BODIES ON BACKWARDS – jazda precyzyjna na wstecznym
 • PRESENTERS DRIFTING COMPETITION – rywalizacja prowadzących w poślizgach
 • INFERNO – płonące Porsche
 • CAR PORN – parada 20 superluksusowych samochodów
 • LED M3s – pokaz samochodów BMW M3 w całości pokrytych diodami LED
 • i wiele, wiele innych…

UWAGA! Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego. Przypominamy o konieczności zabrania własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami! Na terenie imprezy będzie możliwość zakupienia specjalnych zestawów słuchawkowych w cenie 20 PLN.


Ekskluzywna Loża VIP na wyłączność w czasie Verva Street Racing? Nie czekaj, rezerwuj pod skybox@2012plus.pl. Będzie to wyjątkowa okazja dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych. Możecie spotkać się w niepowtarzalnej atmosferze i wspólnie uczcić to wielkie święto motoryzacji!