Dinozaury na żywo od 5 listopada w Warszawie

05 listopada 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Ponad 3 miliony odwiedzających na całym świecie, 40 robotów-dinozaurów rzeczywistych rozmiarów na powierzchni blisko 2 tys. mkw.

5 listopada do Warszawy zawitały dinozaury. Te monstrualne stworzenia można oglądać na jedynej w swoim rodzaju, międzynarodowej wystawie “Dinozaury na żywo”, która wcześniej gościła m.in. w Wiedniu, Monachium czy Singapurze.

Chcesz zobaczyć wystawę? Sprawdź dostępne terminy w kalendarium
Skierowana zarówno do dzieci jak i dorosłych wystawa, która powstała na błoniach PGE Narodowego na powierzchni prawie 2 tys. mkw., przybliży wszystkim odwiedzającym ponadczasowy temat. Pełne realizmu dinozaury to 40 okazów wykonanych w skali 1:1, które zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych. W podróży do świata sprzed 250 milionów lat odwiedzającym towarzyszyć będą tablice informacyjne, będzie można także odbyć wycieczkę z przewodnikiem, który oprowadzi wszystkich zainteresowanych po świecie tych fascynujących zwierząt.

Roboty-dinozaury sterowane są za pomocą najnowocześniejszej techniki, która odpowiada za mimikę oraz ruchy kończyn. To niesamowite połączenie rzeźb i szkieletów zapewni wyjątkowe przeżycia i pozwoli zwiedzającym dogłębnie poznać świat dinozaurów, wśród których zobaczą m.in. tyranozaura w starciu z dwoma styrakozaurami czy też największego prehistorycznego gada wystawy mierzącego sześć metrów wysokości i 19 metrów długości.

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep, specjalny kącik dla dzieci oraz kino.

Bilety można kupić na www.dinozaurynazywo.pl, a od 6 listopada także w kasach na miejscu wystawy, tj. na błoniach PGE Narodowego przy al. Ks. J. Poniatowskiego 1 (brama nr 1).

Przed Polską „Dinozaury na żywo” odwiedziły Czechy, Niemcy, Holandię, czterokrotnie Austrię, jak również Singapur, Chiny i dwukrotnie Malezję. Dotychczas wystawę widziało ponad 3 miliony osób.

Warszawska wystawa, która będzie pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie od 5 listopada 2015 r. do końca lutego 2016 r.

Więcej informacji na: www.dinozaurynazywo.pl

Co o tym sądzisz?