Warszawski Jarmark Świąteczny przed PGE Narodowym

06 października 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już 28 listopada, w ramach Zimowego Narodowego, przy PGE Narodowym, po raz drugi ruszy Warszawski Jarmark Świąteczny – oficjalny jarmark stolicy. Iluminacja świetlna, świąteczna atmosfera i pyszne jedzenie, to jedne z wielu propozycji czekających na gości.

W tym roku, dodatkowo, organizatorzy przygotowali odwiedzającym bogaty program weekendowych atrakcji, które przeniosą ich w świąteczny klimat. 

W ubiegłym roku po raz pierwszy warszawiacy i goście odwiedzający stolicę mogli spędzić wyjątkowy czas na Warszawskim Jarmarku Świątecznym, wzorowanym na najlepszych, wiedeńskich jarmarkach. Urokliwe budki z pysznym jedzeniem i magiczna atmosfera tego miejsca sprzyjały przedświątecznym spotkaniom. 

- Po ubiegłorocznym sukcesie Warszawskiego Jarmarku Świątecznego zdecydowaliśmy się również w tym roku przygotować warszawiakom wyjątkowe miejsce spotkań, w którym będzie można zrobić przedświąteczne zakupy, skosztować wyjątkowych potraw, a przede wszystkim pobyć ze sobą. Zadbaliśmy również o bogaty program weekendowych atrakcji, jak np. mikołajki dla najmłodszych, czy wspólne kolędowanie – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications. 

Warszawski Jarmark Świąteczny jest oficjalnym jarmarkiem stolicy. Jego partnerami są Miasto Stołeczne Warszawa i PL.2012+, operator PGE Narodowego. Organizatorem jest agencja Testa Communications.

Warszawski Jarmark Świąteczny powstanie przy bramie głównej nr 2, przed PGE Narodowym i będzie czynny od 28 listopada do 23 grudnia.