Rihanna ogłasza światową trasę - wystąpi na PGE Narodowym

23 listopada 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Międzynarodowa supergwiazda, zwyciężczyni Grammy Award® i multi-platynowa artystka, Rihanna, ogłasza dziś - THE ANTI WORLD TOUR. 5 sierpnia 2016 roku wystąpi w Warszawie na PGE Narodowym.

Trasa produkcji Live Nation, rozpocznie się 26 lutego 2016 w Viejas Arena w San Diego, CA i zapoczątkuje prawie 40 występów w Nowym Jorku, Los Angeles, Toronto, Chicago, Vancouver, Washington DC i w innych miastach. Część europejska trasy rozpocznie się koncertami w Londynie, Amsterdamie, Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Warszawie i innych miastach. The Weeknd i Big Sean wystąpią jako goście specjalni w Europie. Bilety na koncerty w Ameryce Północnej i Europie wejdą do sprzedaży 3 grudnia na www.livenation.com. Bilety na koncert w Polsce dostępne będą na www.livenation.pl. Pełna lista dat koncertow na trasie ANTI poniżej.

Rihanna stała się ikoną nowoczesnej muzyki, rozrywki i mody. Jako znakomity performer, sprzedała 54 miliony albumów i 210 milionów utworów cyfrowych na całym świecie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się artystą wszechczasów. Wydała 7 albumów w ciągu 7 lat, 13 singli wspięło się na pierwsze miejsce list przebojów. Zdobyła też 8 nagród Grammy. Jest najbardziej oglądanym artystą na Vevo / YouTube. Rihanna jest również jednym z najpopularniejszych i największych artystów na Facebooku z ponad 81 milionami fanów. Ponadto, z powodzeniem wprowadziła sześć zapachów, dwie kolekcje z marką Armani, a także cztery kolekcje z marką River Island i jest obecnie rzecznikiem Glam MAC & Viva oraz nową twarzą “Secret Garden” Diora. Rihanna jest globalnym ambasadorem PUMY, a teraz także jako dyrektor kreatywny, przynosi marce wrażliwość stylizacji i innowacji. 

Bilety na koncert w Warszawie 5.08.2016 na PGE Narodowym dostępne na www.LiveNation.pl od 3 grudnia. Informacje na temat cen biletów wkrótce.


Posiadacze karty American Express® mogą kupić bilety na koncerty w Północnej Ameryce wcześniej tj. 30.11 od godziny 10.00 do 2.12 do godz. 22.00. Ściągnij American Express UNSTAGED App, aby kupić swoje bilety American Express® , zobaczyć ekskluzywne materiały od artystów i dowiedzieć się więcej o nadchodzących eventach.

Globalna marka sportowa PUMA jest partnerem Rihanny od grudnia 2014. Gwiazda wstrząsnęła światem mody uruchamiając markę FENTY PUMA by Rihanna i PUMA Creeper sneaker. W ramach trasy Anti, PUMA stworzy unikalne akcje handlowe w wybranych miejscach w Ameryce Północnej które będą wspierały nadchodzące nowości w kolekcji Rihanny.

Subskrybenci TIDAL będą mieli dostęp do ekskluzywnej przedsprzedaży biletów na ANTI WORLD TOUR. Przedsprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 30.11 o godzinie 10.00 i potrwa do środy 2 grudnia do godziny 10.00. Subskrybenci znajdą szczegóły przedsprzedaży logując się do swojego konta TIDAL. Nowi subskrybenci mogą zapisać się tutaj → TIDAL.com


Co o tym sądzisz?