Mikołajkowy weekend na Zimowym Narodowym

03 grudnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Już w najbliższy weekend Zimowe Miasteczko ogarnie świąteczne, mikołajkowe szaleństwo.
Zlot Mikołajów na motorach, odwiedziny św. Mikołaja z Finlandii, odpalenie choinki, warsztaty w skateparku, gwiazdy i świąteczna muzyka czekają na gości Zimowego Narodowego.

W ubiegłym tygodniu ruszyło największe Zimowe Miasteczko w Polsce. Warszawski Jarmark Świąteczny, skatepark i lodowiska przyciągnęły tłumy. W najbliższy weekend, oprócz stałych atrakcji, Zimowy Narodowy przygotował specjalny program z okazji Mikołajek.

Już 5 grudnia, w sobotę, o godzinie 10.30 przed Warszawskim Jarmarkiem Świątecznym, przy bramie nr 2 PGE Narodowego, zjadą się Mikołaje na motorach, a to wszystko w ramach akcji charytatywnej „MotoMikołajki.pl 2015”. Oprócz motocyklistów pojawią się również strażacy, którzy po godzinie 10.00 podjadą pod Warszawski Jarmark Świąteczny wozami strażackimi. W tym samym czasie, kiedy będzie można podziwiać przystrojone świątecznie motocykle, dzieci z domów dziecka będą korzystały z atrakcji Zimowego Narodowego, aby o godzinie 11.00, razem z „MotoMikołajami”, przejechać kolumną na Stare Miasto. 

5 grudnia Warszawski Jarmark Świąteczny od rana do wieczora będzie miejscem licznych atrakcji.  Od godziny 10.00 do 15.00 potrwa Świąteczne Studio Radia Zet Gold, w którym będzie można spotkać wielu gości, w tym zespół De Mono. Z kolei wieczorem, ok. godziny 19.00 Warszawski Jarmark Świąteczny odwiedzi prawdziwy św. Mikołaj z Laponii, który w towarzystwie Jarosława Jóźwiaka, Zastępcy Prezydenta m.st.
W mikołajkowy weekend Zimowy Narodowy zaprasza również na lodowiska. 4 i 5 grudnia na „Disco lodowisko z 4FUN.TV”, imprezę na łyżwach, w czasie której będzie można wygrać świąteczne upominki. 

5 grudnia, na płycie Zimowego Narodowego, odbędzie się koncert zamknięty zespołu „Sound’n’Grace” organizowany przez radio ZET. Na profilu Zimowy Narodowy na facebooku będzie można wygrać jedno podwójne zaproszenie i dołączyć do grona zwycięzców, którzy wezmą udział w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Z kolei z myślą o dzieciach, instruktorzy ze szkółki Ice&Fun przygotowali wersję mikołajkową „Poranków dla dzieci z Kinder Pingui”, w czasie których dzieci uczą się jazdy na łyżwach w formie zabawy. Będą konkursy i nagrody. 

Zimowy Narodowy to również „Skatepark Kinder Maxi King”, na którym 6 grudnia, w godzinach 12.00-16.00, odbędzie się „Mikołajkowe Chill Session”, organizowane przez „I LOVE ROLKI” – darmowe warsztaty z podstaw jazdy dla dorosłych i dzieci, a także warsztaty z jazdy miejskiej, slide, aggressive, slalom – dla dorosłych i dzieci. W tym dniu w skateparku odbędą się również pokazy freestyle slalomu i zawody. Gościem specjalnym będzie jeden z topowych slalomistów na świecie (aktualnie top 4) Mistrz Europy 2012 i v-ce mistrz świata 2014 - Alexandre Claris!

Więcej informacji na: