Wielki powrót kolejki tyrolskiej!

09 grudnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Pół kilometra lin, prędkość przekraczająca 60 km/h, przejazd około 50 metrów nad ziemią i niesamowite emocje - rusza druga odsłona projektu realizowanego przez firmę Sky-Tech pod dachem PGE Narodowego. Już 11 grudnia wraca Ekstremalny PGE Narodowy.

Ekstremalny PGE Narodowy, czyli tzw. kolej tyrolska to zjazd po skośnej linie. Jest to jedna z najciekawszych atrakcji popularnych parków linowych i wielu górskich tras widokowych. Najbardziej efektowne zjazdy to te najdłuższe i najszybsze - aby osiągnąć takie parametry konieczna jest odpowiednio duża różnica poziomów startu i lądowania.

Gabaryty PGE Narodowego pozwalają rozpiąć naszą kolejkę tyrolską po przekątnej stadionu, kilkadziesiąt metrów nad płytą - od najwyższego punktu trybun aż po wewnętrzną promenadę. To plasuje stadionową kolejkę w czołówce najdłuższych „tyrolek” w kraju.

Organizator atrakcji opracował i skutecznie zastosował system równoległych lin zjazdowych o automatycznie wyrównującym się napięciu i podwyższonym współczynniku bezpieczeństwa, co pozwala znacznie bardziej napiąć cały układ i uzyskać duży wzrost prędkości. To zapewnia jeszcze większe emocje podczas „przelotu” nad lodowiskami Zimowego Narodowego.

Ekstremalny PGE Narodowy daje szansę uzupełnić wizytę na stadionie o fantastyczną przygodę i sporą dawkę adrenaliny, o której długo będziemy opowiadać naszym bliskim i przyjaciołom.

Sprzedaż biletów na pierwsze zjazdy rozpoczęła się 10 grudnia 2015 roku. W ofercie dostępne są bilety normalne i ulgowe. Kupić je można za pośrednictwem strony www.ekstremalny.pgenarodowy.pl. Dostępne są też bilety grupowe w specjalnych cenach.

Oprócz tradycyjnych pojedynczych zjazdów oferujemy również zjazdy „tandemowe”, czyli w parach. Skorzystać z nich może każdy: zakochani, osoby lubiące dzielić radość z kimś bliskim lub też rodzice „latający” ze swoimi dziećmi.