Największy na świecie samolot wykonany z miliona klocków LEGO®

15 grudnia 2015
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Składający się z miliona klocków model Boeinga 747 - samolotu specjalnie przygotowanego do międzynarodowych podróży Prezydenta USA, jest wykonany w skali 1:7, ma prawie 11 metrów długości, niemal 10 metrów rozpiętości skrzydeł i blisko 3 metry wysokości.

Zwiedzający będą mogli zajrzeć do środka samolotu i podejrzeć zbudowane z klocków sceny historyczne z udziałem najważniejszych osób w Stanach Zjednoczonych. Ponadto będzie można zobaczyć multimedialną prezentację przedstawiającą najciekawsze informacje dotyczące prezydenckiego samolotu oraz scenki rozgrywające się na jego pokładzie.


Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

15 grudnia 2015
2. edycja największej w Polsce wystawy budowli z klocków LEGO®

Największą w Polsce Wystawę Budowli z Klocków Lego można podziwiać na PGE Narodowym w Warszawie od 19 grudnia 2015 r. do 11 marca 2016 r. Cała ekspozycja składa się z wielu milionów klocków i zajmuje 3000 metrów kwadratowych.

15 grudnia 2015
Fun Park - Strefa zabawy klockami i kino edukacyjne

W zeszłorocznej edycji najmłodsi zwiedzający mieli tylko jedno zmartwienie. Po obejrzeniu niezliczonej ilości modeli z ulubionych klocków, chcieli koniecznie móc się nimi pobawić. Niestety wszystkie znajdowały się wyłącznie w zamkniętych gablotach.

15 grudnia 2015
Całkowicie nowa premierowa ekspozycja

Największy na świecie samolot z miliona klocków Lego, 110 premierowych wspaniałych makiet, wielki Fun Park, Strefa Zabawy, Kino Edukacyjne - całkowicie nowa premierowa ekspozycja na PGE Narodowy.