Zaproś Pawlickiego na lunch

25 stycznia 2016
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Chcesz ugotować coś pysznego dla Piotra Pawlickiego, uczestnika LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland i zaprosić go na lunch? Teraz jest to możliwe. Reprezentant Polski przyjedzie do ciebie już w lutym!

Polski Związek Motorowy przygotował wielką atrakcję dla fanów żużla. Cztery zaproszenia na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland, które już 14 maja odbędzie się w Warszawie, czekają na utalentowanych kulinarnie kibiców. Trzeba odwiedzić profil LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland na facebooku pod adresem facebook.com/SGPnarodowy w dniach 25 – 27 stycznia i wymyślić menu na lunch z Piotrem Pawlickim, a przede wszystkim – być gotowym na przyjęcie żużlowca u siebie w domu!

- Wybiorę na pewno odpowiednią osobę, która zaskoczy mnie w menu czymś czego może jeszcze nie jadłem i nie zapomni, że jestem zawodowym sportowcem, który powinien odpowiednio się odżywiać – zapowiada Piotr Pawlicki.

- „Piter”, który przy wzroście 178 cm, waży w sezonie ok. 64 kg doskonale spala kalorie i nie jest powiedziane, że wygra lunch w stylu dietetycznym. Trzeba po prostu wykazać się, żeby go przekonać – mówi Przemysław Szymkowiak, LOTTO Warsaw FIM SGP media manager.

W I etapie konkursu wyłonionych zostanie 10 propozycji, które powinny zawierać krótki opis: kto, dokąd i dlaczego chce zaprosić żużlowca na lunch. W II etapie finałowa dziesiątka będzie musiała przedstawić swoje menu w formie opisowej i zdjęciowej.

Ogłoszenie zwycięzcy konkursu nastąpi do 8 lutego 2016. Wówczas także zostanie ustalony termin wizyty zawodnika u laureata. Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Co o tym sądzisz?

Artykuły polecane

03 lutego 2016
Błażusiak będzie z Polakami na Grand Prix

Taddy Błażusiak – znany polski motocyklista, który startuje w SuperEnduro – obiecuje, że 14 maja zjawi się na PGE Narodowym, aby osobiście trzymać kciuki za reprezentantów Polski, którzy wystartują w żużlowej LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix.

14 stycznia 2016
Ostatnie 11 tys. biletów na "Żużel na Narodowym"

Trwa sprzedaż biletów na 2016 LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland. Na tym etapie sprzedano już ponad 41 tys. wejściówek na zawody, które 14 maja odbędą się na PGE Narodowym w Warszawie. Tym samym aktualnie w sprzedaży pozostało tylko około 11 tys. biletów.

12 stycznia 2016
Zarezerwuj lożę VIP na LOTTO Warsaw FIM SGP of Poland

Pierwszy raz w historii na PGE Narodowym w Warszawie odbędą się dwa turnieje żużlowe w ciągu dwóch dni – jeden po drugim! Teraz dodatkowo wyjątkowa oferta dla fanów czarnego sportu - obserwuj zmagania żużlowców z ekskluzywnej loży VIP.