https://pgen.pl/assets/cache/db77d54ce5682958e6a01df9931615da_750_319_optim.jpg

Narodowy Dzień Badmintona na PGE Narodowym

Setki badmintonistów, 50 profesjonalnych kortów i widowiskowe pojedynki. PGE Narodowy stał się na jeden dzień światowym centrum badmintona.

Na płycie największego w Polsce obiektu wielofunkcyjnego mecze rozgrywali amatorzy i profesjonaliści, fani tej dyscypliny, którzy przyjechali do Warszawy z całego kraju. W komplecie zjawiła się kadra badmintonistów z reprezentantami Polski na igrzyskach w Rio de Janeiro Nadieżdą Ziębą, Robertem Mateusiakiem, Przemysławem Wachą, Adamem Cwaliną i Adrianem Dziółko. Biało-czerwoni udzielali wskazówek na temat rozgrzewki, taktyki, techniki gry i czuwali nad przebiegiem rywalizacji na kortach.

– Bardzo cieszymy się, że możemy gościć na PGE Narodowym tak wielu badmintonistów i kibiców tej dyscypliny – powiedział Jakub Opara, prezes spółki PL.2012+ będącej operatorem obiektu. – Nasza arena jest doskonałym miejscem do organizacji społeczno-sportowych inicjatyw, takich jak Narodowy Dzień Badmintona. To jeden najnowocześniejszych wielofunkcyjnych obiektów w Europie, idealny do organizowania wydarzeń o różnym charakterze, przez 365 dni w roku. Deklaruję pełne wsparcie dla Narodowego Dnia Badmintona, także w następnych latach – zapowiedział prezes spółki PL.2012+. 

Narodowy Dzień Badmintona swoim patronatem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Link skrócony: www.stdn.pl/685bc

Galeria

Co o tym sądzisz?