https://pgen.pl/assets/cache/d6142d512fe1e2ad30548fec110494bf_750_319_optim.jpg

Wielki Mecz Charytatywny dla Kai

PGE Narodowy włącza się w pomoc dla ciężko chorej Kai Czerwińskiej. Kaja ma cztery lata. W 2015 roku zdiagnozowano u niej nowotwór złośliwy układu nerwowego (neuroblastoma w IV stadium zaawansowania z przerzutami do szpiku i kości).

W najbliższy czwartek, 13 października, rozegramy Wielki Mecz Charytatywny "PGE Narodowy dla Kai", aby zgromadzić środki na leczenie dziewczynki. Na murawę wybiegną drużyny z gwiazdami i darczyńcami. Wstęp na mecz dla wszystkich kibiców jest bezpłatny.

Na PGE Narodowym tego dnia zagrają m.in. aktorzy Antoni Królikowski i Rafał Mroczek, gwiazdy Turbo Kozaka Bartosz Ignacik i Grzegorz Jędrzejewski, dziennikarze Krzysztof Marciniak i Żelisław Żyżyński, były piłkarz Legii Warszawa Piotr Włodarczyk, Kamil Mokrzycki z zespołu Sound'N'Grace i inne gwiazdy. Wśród zawodników, znajdą się również darczyńcy, którzy zgłoszą się do nas z deklaracją kwoty przeznaczonej na leczenie małej Kai. Ostateczne składy drużyn wyłonimy spośród osób deklarujących najwyższe sumy. Dla pozostałych darczyńców przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje i niespodzianki.

To będzie mecz na murawie, na której dwukrotnie grały światowe gwiazdy futbolu, a na której dwa dni później zagrają ludzie o wielkim sercu.  Cel jest szczytny. Czteroletnia Kaja Czerwińska kontra Neuroblastoma. Pomóżmy małej dziewczynce w walce z trudnym przeciwnikiem. Organizatorem wydarzenia jest Ligowiec.pl, współorganizatorem PGE Narodowy. 

Zgłoszenia do udziału w meczu przyjmujemy drogą elektroniczną na adres e-mail adam.grzymski@ligowiec.pl lub sms-em pod numer 514-444-101. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, adres e-mail oraz deklarowaną kwotę. Koniec licytacji o godz. 20.00 w najbliższą środę. 

Zebrane pieniądze zasilą konto Fundacji „Nasze Dzieci” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Uwaga - wszelkie wpłaty na konto Fundacji prosimy wpłacać z dopiskiem Kaja Czerwińska, ale dopiero po otrzymaniu od nas mailowego potwierdzenia, które będziemy wysyłać w środę 12 października.


Informacja o drogach dojścia na PGE Narodowy
Bezpłatny parking znajduje się na błoniach PGE Narodowego (od Al. Zielenieckiej, pomiędzy bramą 1 i 11) Wejście na trybuny bramą numer 2 przez sekcję kołowrotów F. 


 

Link skrócony: www.stdn.pl/7fad9

Co o tym sądzisz?