Spółka PL.2012+ w gronie firm wspierających rozwój przedsiębiorczości

27 października 2016
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Po raz trzeci przyznano "Złote Laury Super Biznesu", czyli nagrody które honorują ludzi, instytucje i firmy za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za osiągnięcia sprzyjające rozwojowi rodzimej przedsiębiorczości. W gronie nominowanych do nagrody znalazła się spółka PL.2012+.

27 października w Pałacu Prymasowskim w trakcie uroczystej gali wręczono nagrody w 13 kategoriach: Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, Sektor Rolno-Spożywczy, Ochrona Środowiska, Finanse i Bankowość, Innowacyjność, Wspieranie Rozwoju Przedsiębiorczości, Ambasador Polski na  Świecie, Sponsoring Sportowy, Inicjatywa Społeczna, Nauka i Biznes, Transformacja, Firma 25-lecia i Osobowość Roku wyróżniając instytucje, firmy i inicjatywy, których działalność sprzyja polskiej gospodarce.

– Nominacja do nagrody "Złoty Laur" to duże wyróżnienie, ponieważ znaleźliśmy się w doborowym gronie instytucji i firm nominowanych w kategorii wspieranie rozwoju przedsiębiorczości. Na PGE Narodowym, w scenerii obiektu sportowego i w atmosferze zdrowej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, gościmy wiele wydarzeń i imprez, które napędzają rozwój przedsiębiorczości. Uczestnicy tych wydarzeń nawiązują i pielęgnują trwałe kontakty biznesowe – powiedział Jakub Opara, Prezes Spółki PL.2012+.

– PGE Narodowy jest przyjazny dla wszystkich przedsiębiorców, dużych firm jak i mniejszych, np. innowacyjnych start-upów. Naszą wizją jest stworzenie miejsca, które daje przedsiębiorcom możliwość znalezienia najlepszych rozwiązań biznesowych – dodał Prezes Opara.

W kategorii wspieranie rozwoju przedsiębiorczości nominowani zostali również: Sieć przedsiębiorczych kobiet, Amazon Polska, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości i PARP. Złoty Laur Super Biznesu w tej kategorii otrzymała Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.