EUROGwiazdka2009 na Stadionie Narodowym w Warszawie

16 grudnia 2009
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

W dniu 19 grudnia br. na placu przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie odbędzie się wyjątkowa impreza świąteczna o tematyce związanej z UEFA EURO 2012™ - EUROGwiazdka 2009. Organizatorem jest PL.2012 oraz Narodowe Centrum Sportu.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia w pobliżu budowy Stadionu Narodowego w Warszawie zostanie zorganizowana pierwsza w historii EUROGwiazdka - impreza dla całej rodziny, która poza swoim świątecznym charakterem, nawiązuje do Mistrzostw UEFA EURO 2012™.

Tego dnia wszyscy, którzy interesują się przygotowaniami do UEFA EURO 2012™ będą mogli uzyskać komplet informacji na temat budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Prezes PL.2012 Marcin Herra oraz Koordynatorzy Krajowi poszczególnych obszarów działania przedstawią kilka kluczowych faktów na temat stopnia przygotowania Polski do organizacji Mistrzostw w 2012 roku. Będzie to możliwość rozmowy o korzyściach dla Polski wynikających z organizacji UEFA EURO 2012™ i szansie rozwoju dla Warszawy.

Dla dzieci zorganizowane zostaną liczne gry i zabawy w namiocie rozstawionym na parkingu przy Stadionie Narodowym. Stanowisko do malowania graffiti, przygotowywanie świątecznych pierników oraz spotkanie z byłym reprezentantem Polski Tomaszem Rząsą to tylko niektóre z atrakcji. Tradycyjnie najmłodsze dzieci spotkają się ze św. Mikołajem. Atmosferę świąt podkreślą choinki, na których dzieci zawieszać będą własnoręcznie wykonane ozdoby.

Partnerem EUROGwiazdki 2009 jest Sekretariat ds. Euro 2012 Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Serdecznie zapraszamy!