Warszawska Liga Deskorolkowa już w najbliższą niedzielę

09 listopada 2016
Zamknij formularz
*
*
*
Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy.

Warszawska Liga Deskorolkowa to cykl treningów i zawodów deskorolkowych, których celem jest popularyzacja deskorolki wśród najmłodszych Warszawiaków. Warszawska Liga Deskorolkowa adresowana jest do młodych skejtów w wieku 6 – 15 lat, zarówno chłopców jak i dziewcząt.

Liga będzie trwać od listopada 2016 do marca 2017. W każdym miesiącu uczestnikom w trakcie bezpłatnych warsztatów deskorolkowych zaprezentowanych zostanie 5 trików do wykonania. Będą one także dostępne online na naszym fanpagu. Na ich wykonanie uczestnicy będą mieli miesiąc. Spośród przedstawionych trików uczestnik musi zaliczyć min. 3, a ich wykonanie udokumentować w formie pliku video i zamieścić na stronie FanPage Warszawskiej Ligi Deskorolki. Konieczne jest podanie swojego imienia i nazwiska, miesiąca zaliczenia oraz oznaczenie pliku #ligadeskorolkowa.

Każdy zaliczony trik to punkty, które gromadzić będą uczestnicy tworząc ranking WLD. Warunkiem przejścia do kolejnego etapu jest zaliczenie min. 3 zadanych trików w miesiącu.
Aby dać szansę wszystkim zainteresowanym skejtom, współzawodnictwo w lidze odbywać się będzie w dwóch grupach: początkującej i zaawansowanej. Zakończeniem WLD będą zawody, w których wystartuje czołówka młodych skejtów wyłoniona na podst. rankingu.

Treningi młodych skejtów


Wszyscy uczestnicy WLD będą mogli w trakcie trwania ligi wziąć udział w bezpłatnych treningach pod okiem instruktorów Szkoły Deskorolki GoSKATE i skorzystać z podpowiedzi doświadczonych skejtów. W czasie warsztatów prezentowane będą nowe triki do zaliczenia w kolejnym (miesiącu) etapie ligi.
W trakcie treningów prowadzone będą również pokazy sprzętu deskorolkowego, omawiane zasady bezpieczeństwa na deskorolce, prezentacje doboru i korzystania z kasków i ochraniaczy.

Treningi i prezentacje odbywać się będą w godz. 13.00 - 15.00 w dniach:

  • 13 listopada,
  • 4 grudnia,
  • 8 stycznia,
  • 5 lutego.
Zawody kończące WLD odbędą się 5 marca 2017r.

Warszawska Liga Deskorolki to inicjatywa przygotowana przez:

GoSKATE
WOODCAMP Wyjazdy SNOW/SKATE
Kbt Skateshop

Facebook : https://www.facebook.com/WLDeskorolki/
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/1212763798783400/